Chyžná

Pegas Work & Travel, s.r.o.

Miesto práce
Tirol, Rakúsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 1 700 EUR/mesiacNa konci sezony sú preplatené všetky sviatky a dovolenkové dni - Abrechnung

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upratovanie hotelových izieb, vonkajších priestorov, terasy. Práca v práčovni, pranie posteľnej bielizne, uterákov. Práca 6 dní v týždni - 1 deň voľno.

Strava a ubytovanie hradené.
Krásne prostredie - Rakúske Alpy
Práca na rakúsku pracovnú zmluvu.
Overení zamestnávatelia.

Plat 1500-1700€ netto - podľa hotela v ktorom bude práca vybavená - mešie hotely menšia mzda vačšie hotely vačšia mzda.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.3.2020 (ostáva ešte 17 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Hľadáme flexibilné žienky s praxou v nemecky hovoriacich krajinách na pozíciu chyžná. Pracovné ponuky sú v rôznych hoteloch a v rôznych oblastiach v Rakúsku od Salzburgu až po hranice Švajčiarska. Nevyžadujeme perfektnú nemčinu, stačia základy aby ste rozumeli čo od Vás chcú.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

chyžná

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Flexibilita, prax, základy nemčiny, odolnosť voči stresu, chuť pracovať

Naša spoločnosť bola založená v roku 2011 za účelom sprostredkovania práce v zahraničí. Cieľové krajiny pre sprostredkovanie práce sú Rakúsko a Švajčiarsko.
Zameriavame sa na sprostredkovanie práce do oblasti gastronómie a hoteliérstva ako aj stavebného priemyslu - murári, maliari, zvárači, zámočníci, elektrikári a pod. ale aj do potravinárskeho priemyslu - masiari a pod.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Mladych budovatelov 2
97401 Banska Bystrica

Kontakt

ID: 2307162  Dátum zverejnenia: 10.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac