Logo Peer2Peer admin s. r. o.

Administratívny pracovník, špecialista podpory zákazníkov

Peer2Peer admin s. r. o.

Miesto práce
Dlhá, Žilina
Termín nástupu
01.05.2024
Od 950 EUR/mesiacV Žiline, vždy len v pracovné dni: od 08:00 do 16:00 hod. od 10:00 do 18:00 hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme špecialista podpory zákazníkov. Mzdové podmienky mzda od
950 EUR/mesiac  (brutto)

Táto pozícia zahŕňa:
- poskytovanie komplexného zákazníckeho servisu cez telefón, e-mail, chat a písomne,

- poskytovanie komplexného poradenstva o službách spoločnosti,

- zaznamenávanie výsledkov hovorov do CRM systému,

- podpora a poskytovanie informácií zákazníkom,

- riešenie emailov a požiadaviek zákazníkov,

- administratívne činnosti

Okrem zaujímavej práce ponúkame aj:

- príjemné, moderné pracovné prostredie a dobrý kolektív,

- možnosť kariérneho rastu,

- pracovná zmluva na rok následne na dobu neurčitú,

- káva a čaje po celý deň zdarma

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

11.5.2024 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Internet - Pokročilý
Práca s počítačom - Pokročilý

- komunikácia a schopnosť telefonovať
- príjemné profesionálne vystupovanie
- orientácia na dosahované výsledky
- schopnosť pohotovo reagovať, pracovať samostatne ale aj v tíme
- ochota učiť sa nové veci a byť zodpovedný
- profesionálny prístup k práci

Platforma Kolektívne pôžičky www.kolektivne-pozicky.sk alebo p2p sú moderný a výhodný spôsob získania pôžičiek od ľudí alebo výhodné investovanie financií. Kolektívne pôžičky známe aj ako P2P a sú alternatívou k bankovým a nebankovým pôžičkám. Na jednej strane nám veria investori, na druhej strane nám dôverujú záujemcovia o pôžičku.
Platforma www.kolektivne-pozicky.sk funguje ako aukcie pôžičiek a sprostredkuje (spája) fyzické osoby, ktoré chcú investovať svoje financie na www.kolektivne-pozicky.sk/investicie a záujemcov o pôžičku na www.kolektivne-pozicky.sk/rychla-pozicka Viac na
www.kolektivne-pozicky.sk

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Kontakt

ID: 4445615  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac