Zástupca vedúceho oddelenia predaja (Nivy Centrum, Bratislava)

Peek & Cloppenburg

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 305 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PRACOVNÝ POMER Plný úväzok
ZAČIATOK ihneď
SPOLOČNOSŤ Peek & Cloppenburg s.r.o.
KONTAKTNÁ OSOBA Marie-Theres Waldrauch
MIESTO VÝKONU PRÁCE Nivy Centrum, Bratislava

Peek & Cloppenburg je medzinárodná módna spoločnosť s približne 160 obchodnými domami v 16 európskych krajinách. Ponúkame veľký výber vysokokvalitných výrobkov a výnimočný zákaznícky servis. Ako rodinná spoločnosť už 120 rokov ponúkame našim zamestnancom bezpečné a dynamické pracovné prostredie a dlhodobé kariérne možnosti. Kombinujeme to najlepšie z oboch svetov: Spoľahlivosť s inováciou, zameranie pozornosti na parametre s povedomím trendov, osobnú zodpovednosť s pocitom spolupatričnosti - a mnoho ďalšieho. Staň sa súčasťou nášho koncernu a odštartuj svoju kariéru v spoločnosti Peek & Cloppenburg.

ČO ŤA ČAKÁ

  • Spoločné vedenie tímu
  • Pomoc manažérovi oddelenia pri motivácii a školení tímu
  • Neustála podpora a zlepšovanie predaja
  • Zabezpečenie priateľského a profesionálneho zákazníckeho servisu v celom vašom oddelení
  • Vykonávanie pravidelnej analýzy tovaru a optimalizácia predajnej plochy implementáciou vizuálnych usmernení pre predaj
  • Spojenie a spolupráca s oddelením nákupu s cieľom zlepšiť výber tovaru

ČO POŽADUJEME

  • Úspešné ukončenie kvalifikácie obchodného zamerania, preferujeme vysokoškolské vzdelanie a preukázané praktické znalosti v maloobchodnom sektore /vysokoškolské vzdelanie nie je podmienkou/
  • Nadšenie pre módu a životný štýl
  • Silná orientácia na zákazníka a služby
  • Vysoká miera nasadenia, iniciatívy a praktického prístupu
  • Organizačné a analytické schopnosti vrátane silného numerického porozumenia
  • Znalosť nemeckého alebo anglického jazyka

ČO PONÚKAME

  • Prémia z predaja
  • Odmena za odporučenie nového zamestnanca
  • Vianočná prémia
  • Zamestnanecká zľava v obchodoch P&C
  • Doplnkové dôchodkové poistenie (2% z hrubej mesačnej mzdy)
  • Stravný lístok
  • Odborový príplatok
  • 2 dni dovolenky navyše
  • Bezpečnosť 120-ročného úspešného rodinného podniku
  • Možnosti osobného a profesionálneho rozvoja
  • Individuálne plánovanie kariéry
  • Dynamické pracovné prostredie založené na tímovej práci a individuálnej zodpovednosti

Na pozícii zástupca vedúceho oddelenia predaja vám ponúkame hrubú mesačnú mzdu 1.305 EUR; ďalšie navýšenie mzdy sa odvíja od konkrétnej kvalifikácie a praxe.

VIAC INFORMÁCIÍ career.peek-cloppenburg.com

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

With its 140 stores and 15,000 employees in 15 countries, Peek & Cloppenburg is one of the leading fashion retailers in Europe and has been for the past 120 years. We combine many things that you might not necessarily expect. We are not only fashion retailers, but also manage everything ourselves, from the design and production of our exclusive brands to logistics, IT and marketing. So you can expect exceptional variety and new personal challenges. We are number-crunchers & trendsetters, visionary & traditional, strategic & hands-on, ambitious & cooperative & so much more.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: General Sales Manager
E-mail: poslať životopis