Účtovník / Účtovníčka

Peek & Cloppenburg

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PRACOVNÝ POMER Plný úväzok
ZAČIATOK od teraz
SPOLOČNOSŤ Peek & Cloppenburg s.r.o. SK
KONTAKTNÁ OSOBA Denise Ourednik
MIESTO VÝKONU PRÁCE Headquarter Bratislava

Peek & Cloppenburg je medzinárodná módna spoločnosť s približne 140 obchodnými domami v 15 európskych krajinách. Ponúkame veľký výber vysokokvalitných výrobkov a výnimočný zákaznícky servis. Ako rodinná spoločnosť už 120 rokov ponúkame našim zamestnancom bezpečné a dynamické pracovné prostredie a dlhodobé kariérne možnosti. Kombinujeme to najlepšie z oboch svetov: Spoľahlivosť s inováciou, zameranie pozornosti na parametre s povedomím trendov, osobnú zodpovednosť s pocitom spolupatričnosti - a mnoho ďalšieho. Staňte sa súčasťou nášho koncernu a odštartujte svoju kariéru v spoločnosti Peek & Cloppenburg.

ČO VÁS ČAKÁ

  • Samostatné účtovanie v hlavnej knihe, kontrola účtov hlavnej knihy
  • Spracovanie dodávateľských faktúr a pokladničných dokladov
  • Upomienky
  • Kontrola a účtovanie vyúčtovaní služobných ciest
  • Spolupráca pri príprave mesačných a ročných závierok
  • Spolupráca pri príprave daňových priznaní a iných výkazov

ČO POŽADUJEME

  • Ukončené stredné odborné vzdelanie, niekoľkoročná prax na obdobnej pozícii
  • Veľmi dobré znalosti účtovných a daňových predpisov
  • Samostatný, zodpovedný a iniciatívny prístup k práci
  • Proaktívne jednanie
  • Veľmi dobrá znalosti MS Office, znalosť SAP je výhodou
  • Dobré znalosti nemčiny a/alebo angličtiny sú podmienkou

ČO PONÚKAME

  • Dynamické pracovné prostredie, ktoré sa vyznačuje tímovou spoluprácou a samostatnou zodpovednosťou
  • Zázemie tradičného rodinného podniku
  • Rozmanité možnosti rozvoja
  • Stravný lístok / finančný príspevok na stravovanie
  • 2 dni dovolenky navyše
  • Zamestnanecká zľava v obchodoch P&C

Ponúkame Vám na pozíciu účtovník/účtovníčka plat od 1.600 € / na plný úvazek mesačne brutto. Výška platu závisí od skúsenosti.

VIAC INFORMÁCIÍ career.peek-cloppenburg.com

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

With its 140 stores and 15,000 employees in 15 countries, Peek & Cloppenburg is one of the leading fashion retailers in Europe and has been for the past 120 years. We combine many things that you might not necessarily expect. We are not only fashion retailers, but also manage everything ourselves, from the design and production of our exclusive brands to logistics, IT and marketing. So you can expect exceptional variety and new personal challenges. We are number-crunchers & trendsetters, visionary & traditional, strategic & hands-on, ambitious & cooperative & so much more.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: General Sales Manager
E-mail: poslať životopis