Poradca/Poradkyňa pri predaji

Peek & Cloppenburg

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
12/10/2021
Mzdové podmienky (brutto)
815 EUR/mesiacBis zu EUR815

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PRACOVNÝ POMER Plný úväzok/polovičný úväzok
ZAČIATOK ihneď
SPOLOČNOSŤ Peek & Cloppenburg s.r.o.
KONTAKTNÁ OSOBA General Sales Manager
MIESTO VÝKONU PRÁCE AVION Shopping Park Bratislava

Peek & Cloppenburg je medzinárodná módna spoločnosť s približne 140 obchodnými domami v 15 európskych krajinách. Ponúkame veľký výber vysokokvalitných výrobkov a výnimočný zákaznícky servis. Ako rodinná spoločnosť už 120 rokov ponúkame našim zamestnancom bezpečné a dynamické pracovné prostredie a dlhodobé kariérne možnosti. Kombinujeme to najlepšie z oboch svetov: Spoľahlivosť s inováciou, zameranie pozornosti na parametre s povedomím trendov, osobnú zodpovednosť s pocitom spolupatričnosti - a mnoho ďalšieho. Staňte sa súčasťou nášho koncernu a odštartujte svoju kariéru v spoločnosti Peek & Cloppenburg.

ČO VÁS ČAKÁ

  • Angažované poradenstvo pri predaji, všestranná obsluha a aktívne oslovovanie zákazníkov
  • Zabezpečenie nášho zákazníckeho servisu
  • Podieľanie sa na opatreniach na podporu predaja
  • Flexibilná pracovná doba

ČO POŽADUJEME

  • Silná orientácia na zákazníka a servis
  • Angažovanosť, schopnosť pracovať v tíme a pozitívne vyžarovanie
  • V ideálnom prípade odborné vzdelanie v oblasti maloobchodného predaja, prípadne skúsenosti s predajom alebo službami

ČO PONÚKAME

  • Dynamické pracovné prostredie, ktoré sa vyznačuje tímovou spoluprácou a samostatnou zodpovednosťou
  • Zázemie tradičného rodinného podniku
  • Individuálne plánovanie kariéry
  • Rozmanité možnosti rozvoja
  • Stravný lístok
  • 2 dni dovolenky navyše
  • Vianočná prémia
  • Zamestnanecká zľava v obchodoch P&C

Ponúkame Vám na pozíciu poradca/poradkyňa pri predaji plat od 815 € / na plný úvazek mesačne brutto + príplatky za prácu počas víkendov. Výška platu závisí od skúsenosti.

VIAC INFORMÁCIÍ career.peek-cloppenburg.com/

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

With its 140 stores and 15,000 employees in 15 countries, Peek & Cloppenburg is one of the leading fashion retailers in Europe and has been for the past 120 years. We combine many things that you might not necessarily expect. We are not only fashion retailers, but also manage everything ourselves, from the design and production of our exclusive brands to logistics, IT and marketing. So you can expect exceptional variety and new personal challenges. We are number-crunchers & trendsetters, visionary & traditional, strategic & hands-on, ambitious & cooperative & so much more.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: General Sales Manager
E-mail: poslať životopis