Hledá se pečovatelka / asistenka s ubytováním

Pečuj Doma

Místo práce
Jílové u Prahy, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledá se pečovatelka/ asistenka o nevidomého seniora ve věku 70 let.

Co Vás čeká?

  • Pomoc při osobní hygiene, při oblékání apod. není nutná, pán je plně mobilní v dobré kondici a tyto úkony zvládá.
  • Asistence je nutná v těchto věcech: údržba domácnosti (úklid, praní, žehlení, zajet spolu na nákup),
  • lehká práce na zahradě (zamést trošku chodník, případně zalét květiny, těžkou práci vykonávat není nutné - o to je postaráno),
  • péče o psy (nakrmit, vyklepat pelech,
  • případně zajít na procházku - dům se nachází na břehu Sázavy v hezkém okolí).
  • Dále je nutná osobní asistence: předčítání novin, čtení dokumentů (zkušenost práce v administrativě je vítána), doprovod na schůzky a jiná místa kam je zapotřebí, pomoc při organizaci osobních věcí (např. výběr nových audioknih do knihovny, protřídit CD s muzikou, udělat pořádek v šuplíku, pomoc s nalezením správných klíčů, pomoc s uložením nákupů apod.).
  • Kromě těchto úkolů je ještě podstatné, že pán jezdí každé 3 týdny na 3-4 dny do Ruska. Na těchto cestách je nutný doprovod. Po nějaké zkušební době se předpokládá, aby se pečovatelka nastěhovala.
  • Na pracovní době se dohodneme. Ubytování je zdarma, ve vlastním odděleném bytu se všemi náležitostmi (vlastní koupelna, kuchyň, obývák, ložnice).
  • Krásný byt, ve 3. poschodí s hezkým výhledem

Co od Vás očekáváme?

  • Řidičák + platný pas nutné!

Pošlete prosím CV a něco o sobě.

Budeme se těšit.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3660538  Dátum zverejnenia: 6.5.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25000 Kč/měsíc