Reagujte bez životopisu

Vodič MKD

PEBAL TRANS s.r.o.

Miesto práce
Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 800 - 2 100 EUR/mesiacodmeny a bonusy budu predstavene na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponukame pracu vodica MKD, jazdia sa kolecka zo Slovenska do EU a spat, prideleny novy tahac, ktory sa nestrieda. Jedna sa o pravidelnu pracu a nie turnus. 45hodinove pauzy sa robia pravidelne doma. Idealny uchadzac by mal byt z BA, TT alebo NR kraja. Kamiony parkuju v Trnave, moznost parkovania osobneho auta. Dodrzovanie AETR je samozrejmost. Nastup je mozny ihned alebo dohodou.

firemny telefon, pravidelny vyplatny termin 15teho v mesiaci, moznost zaloh, platena dovolenka nad ramec zakona, plat je fixny na urovni 1500-1800 Eur v cistom

V pripade otazok prosim volat na 0907219219 alebo pisat na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

Zodpovedny, dochvilny, cisty register trestov a mal by vlastnit vsetky potrebne doklady k praci vodica MKD

Rodinna spolocnost posobi na trhu od roku 2012, vykonava pravidelne prepravy pre najvacsiu spediciu na Slovensku.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2491740  Dátum zverejnenia: 16.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac