1 300 EUR

Obchodno-technický zástupca

PEAKSTON SLOVAKIA s.r.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
asap
Celková mzda (brutto)
1 300 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímavá ponuka pre šikovných obchodníkov v oblasti stavebných materiálov - suché zmesi, omietky, farby. Hľadáme kolegu na pozíciu obchodno-technického zástupcu. Zodpovednosť za plánovanie, precíznosť, samostatnosť, ale aj tímový hráč - to sú nevyhnutné atribúty na dosahovanie spoločných cieľov. Výhodou je skúsenosť v odbore a znalosť regiónov ( BA, TT, TN kraj ). Samozrejmosťou je základná znalosť stavebných materiálov, predajných zručností, príjemné, ale dynamické obchodné vystupovanie, komunikatívnosť, ČESTNOSŤ a entuziasmus. Ponúkame prácu v stabilnej spoločnosti, nadpriemerné finančné ohodnotenie + stravné lístky a veľmi dobrý pracovný komfort -služobné auto, notebook, tablet,mobil.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

fix 1.300,-€ + variabilná zložka ( pri osobnom stretnutí viac info)

predstavíme na osobnom stretnutí

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2019 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

STAVEBNÍCTVO, OBCHOD

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
AutoCAD - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Veľmi dobré komunikačné, obchodné a prezentačné zručnosti,
- vysoké pracovné nasadenie, ochota cestovať
- 3 rokov ako obchodný zástupca v oblasti stavebníctva - podmienkou,
-praktické skúsenosti aplikácií stavebných materiálov sú výhodou
- Výborná znalosť regiónu (BA, TT, TN kraj)
• Organizačné schopnosti,
• Strategické, logické myslenie
• Zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita,
• Kreativita, iniciatívnosť, bezúhonnosť, čestnosť, etické jednanie.

Medzinárodná stabilná spoločnosť v odbore výroba a predaj stavebných materiálov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

ID: 2721822   Dátum zverejnenia: 9.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   fix 1.300,-€ + variabilná zložka ( pri osobnom stretnutí viac info)