Obchodno-technický zástupca

PEAKSTON SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacIné zložky, bonusy+odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímavá ponuka pre šikovných obchodníkov v oblasti stavebných materiálov - suché zmesi, omietky, farby. Hľadáme kolegu na pozíciu obchodno-technického zástupcu. Zodpovednosť za plánovanie, precíznosť, samostatnosť, ale aj tímový hráč - to sú nevyhnutné atribúty na dosahovanie spoločných cieľov. Výhodou je skúsenosť v odbore a znalosť regiónov ( prideleného ). Samozrejmosťou je základná znalosť stavebných materiálov, predajných zručností, príjemné, ale dynamické obchodné vystupovanie, komunikatívnosť, ČESTNOSŤ a entuziazmus.

Na pozícii Obchodný manažér budete zodpovedný za:
- predaj ponúkaného sortimentu vo svojom regióne
- mapovanie nových obchodných príležitostí v regióne
- zavádzanie širšieho sortimentu u aktívnych zákazníkov
- budovanie a upevňovanie dobrých obchodných vzťahov so zákazníkmi
- plnenie obchodných plánov
- reporting vlastných aktivít

Ponúkame prácu v stabilnej spoločnosti, nadpriemerné finančné ohodnotenie + stravné lístky a veľmi dobrý pracovný komfort -služobné auto, notebook, tablet,mobil.

predstavíme na osobnom stretnutí

Ďakujeme za záujem u nás pracovať, kontaktovať budeme len uchádzačov pozvaných na pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

STAVEBNÍCTVO, OBCHOD

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Veľmi dobré komunikačné, obchodné a prezentačné zručnosti,
- vysoké pracovné nasadenie, ochota cestovať
- 3 roky ako obchodný zástupca v oblasti stavebníctva - podmienkou,
-praktické skúsenosti aplikácií stavebných materiálov sú výhodou
- Výborná znalosť prideleného regiónu je veľkou výhodou
• Organizačné schopnosti,
• Strategické, logické myslenie
• Zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita,
• Kreativita, iniciatívnosť, bezúhonnosť, čestnosť, etické jednanie.

Medzinárodná stabilná spoločnosť v odbore výroba a špecializovaný predajca stavebných materiálov, certifikované tepelnoizolačné fasádne systémy.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2721822  Dátum zverejnenia: 9.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac