Skladník-zásobovač

PE&MA s.r.o.

Miesto práce
Pri kalvárii 20, Trnava
Termín nástupu
ihneď
5 EUR/hod.plus príplatky za nadčasy, sviatky, soboty a nedele

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Obsluha vysokozdvižného vozíka
*Nakladanie a vykladanie tovaru z a na motorové vozidlá
*Naskladňovanie a vyskladňovanie do a zo skladu
*Zodpovednosť za prijatý a vydaný tovar, vrátane jeho sprievodných prepravných dokladov
*Doručovanie zásielok služobným vozidlom odberateľom, na základe inštrukcií od špeditéra
*Údržba skladových priestorov a vysokozdvižného vozíka

Informácie o výberovom konaní

2zmenná prevádzka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B, C

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Preukaz VZV+VP sk.C výhodou.

Naša spoločnosť PE&MA, s.r.o. poskytuje komplexné riešenie prepravy tovaru v oblasti cestnej nákladnej dopravy a zasielateľstva v rámci Európy, so špecializáciou na zberné služby. Špecializujeme sa na krajiny Rakúsko, Česko a rozvoz v rámci Slovenska. Naša spoločnosť prevádzkuje vlastný servis a staroslivosť o firemný vozový autopark.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4133004  Dátum zverejnenia: 30.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.