Recruiter - Contractor/PartTime

PDI Technologies Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
min. 1000 € v závislosti od skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu v Bratislave hľadáme posilu, ktorá nám pomôže s vyhľadávaním nových kandidátov.

Náplň práce
  • Aktívne vyhľadávanie vhodných kandidátov v databázach a na sociálnych sieťach
  • Aktívne oslovovanie kandidátov mailom a telefonicky
  • Spolupráca s kolegami v rámci spoločnosti
  • Dohadovanie stretnutí s uchádzačmi o prácu
  • Manažment náborového procesu
  • Komunikácia s personálnymi agentúrami

  • príjemné pracovné prostredie
  • atraktívny plat
  • home office - podľa dohody
  • vlastné parkovacie miesto
  • bonusy
  • športové akcie, atp..

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

  • Minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • Práca s PC
  • Nutná znalosť anglického jazyka, nemecký jazyk výhodou
  • Prax v oblasti veľkou výhodou
  • Znalosť IT oblasti resp. technické znalosti, pre vhodné posúdenie kandidátov

With 40 years of industry leadership, PDI Technologies, Inc. resides at the intersection of productivity and sales growth, delivering powerful solutions that serve as the backbone of the convenience retail and petroleum wholesale ecosystem. By “Connecting Convenience” across the globe, we empower businesses to increase productivity, make informed decisions, and engage faster with their customers.From large-scale ERP and logistics operations to loyalty programs and cybersecurity, we’re simplifying the industry supply chain for whatever comes next. Today, we serve over 200,000 locations worldwide with solutions like the Fuel Rewards®program and GasBuddy, two popular brands representing 15 million monthly users.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Radoslav Robeš
Tel.: +421911637479
E-mail: poslať životopis

Company address

Gemerska 3

040 11 Kosice

Slovakia

1300+ employees

www.pditechnologies.com

ID: 3512938  Dátum zverejnenia: 4.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: min. 1000 € v závislosti od skúsenosti kandidáta