Dojič a ošetrovateľ HD

PD Vlára Nemšová

Miesto práce
Družstevná 18, 914 41 Nemšová-Ľuborča
Termín nástupu
ihneď
základná mzda 580,- € + prémie 0-20% / podľa vnútorného predpisu organizácie/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

dojenie a ošetrovanie HD

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Prvopočiatky poľnohospodárskeho družstva kladieme do roku 1951. Spojením roľníckych družstiev Horné Srnie, Kľúčové, Trenčianska Závada, Ľuborča a Nemšová vzniklo v roku 1976 dnešné Poľnohospodárske družstvo Vlára Nemšová. Pôvodné družstvá mali výlučne poľnohospodársky charakter. Z nich sa vyvinul dnešný podnik.
V poľnohospodárskej výrobe sa orientujeme na chov hovädzieho dobytka s vysokou mliekovou úžitkovosťou, brojlerových kurčiat a chov oviec. V rastlinnej výrobe na produkciu krmovín, obilovín a z technických plodín na chmeľ, ktorý s úspechom dodávame aj na svetové trhy.
ID: 3337465  Dátum zverejnenia: 30.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda 580,- € + prémie 0-20% / podľa vnútorného predpisu organizácie/