Logo Ekofarma Važec

Hľadáme výrobného pracovníka do syrárne - príďte pomôcť s výrobou najlepších syrov na Slovensku!

Ekofarma Važec

Miesto práce
Važec
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac+ pohyblivá zložka, prémie a odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme výrobného pracovníka do syrárne na ekologickej BIO FARME vo Važci!

Náplň práce:

- spracovanie mlieka a mliečnych výrobkov

- spracovanie syra a syrových výrobkov

Typický deň na pracovnej pozícii:

- Príprava surovín pre výrobu syrov

- Výroba syrov podľa receptúr

- Balenie hotových syrov a príprava na expedíciu

Pracovná doba:

- 8-hodinová pracovná zmena s možnosťou nadčasov

- Pracovná doba je od pondelka do piatku s možnosťou pracovať aj cez víkendy

- Monitorovanie a udržiavanie čistoty a hygieny pracovného prostredia

- Zabezpečenie dodržiavania bezpečnostných a hygienických noriem

- Pravidelná údržba výrobných zariadení a strojov

- Plnenie objednávok a príprava tovaru na expedíciu

Čo ponúkame?

  • Prácu v srdci prírody na udržateľnej ekofarme, kde každý deň prináša nové výzvy a príležitosti.
  • Priestor pre profesionálny rast v oblasti bio syrárstva a možnosť naučiť sa od najlepších v obore.
  • Možnosť pracovať s prvotriednymi, lokálne vyprodukovanými surovinami.
  • Atraktívne finančné ohodnotenie, v súlade s vašimi skúsenosťami a prínosom pre tím.
  • Podporu v neustálom vzdelávaní a rozvoji zručností súvisiacich s udržateľným poľnohospodárstvom a syrárstvom.

- dynamické a priateľské prostredie

- zaujímavé finančné ohodnotenie
- perspektíva dlhodobej spolupráce
- domáca strava vo vlastnej jedálni
- káva, čaj zadarmo

- Možnosť získania zvýhodnených nákupov BIO produktov z farmy

- Príležitosť pracovať v tíme skúsených odborníkov na výrobu syrov

- Možnosť profesionálneho a kariérneho rastu v rámci spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Ako sa prihlásiť?
Myslíte si, že by ste boli dokonalým doplnkom nášho tímu? Pošlite nám svoj životopis a krátky motivačný list, v ktorom nám poviete, prečo vás táto pozícia láka a akú hodnotu by ste priniesli do nášho tímu.

Lokalita: Pracovisko sa nachádza na Ekofarme Važec

Detaily pozície: Kompletné informácie o pracovnej náplni a podmienkach budú podrobne prediskutované počas osobného stretnutia s vybranými kandidátmi.

Výberový proces: Po dôkladnom preskúmaní všetkých prihlášok vyberieme na osobný pohovor len tie najvhodnejšie kandidátky a kandidátov. Ak sa do určitého obdobia neozveme, znamená to, že sme sa tentokrát rozhodli inak, ale vašu žiadosť si radi ponecháme pre budúce možnosti.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

potravinárska výroba-výhodou

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kto je naším ideálnym kandidátom?

  • Osoba s vášňou pre výrobu kvalitných syrov a udržateľný životný štýl.
  • Jedinec ochotný učiť sa nové techniky a zdieľať svoje poznatky s tímom.
  • Kandidát s okom pre detail a zameraním na kvalitu, ktorý vie, že každý syr je odrazom starostlivosti a lásky.
  • Predchádzajúca skúsenosť v potravinárstve alebo syrárstve je plusom, ale nie nevyhnutnosťou.

-samostatnosť, precíznosť, pozornosť, dôslednosť, spoľahlivosť

-fyzická zdatnosť
-ochota pracovať
-potrebný je zdravotný preukaz
-hygienické a sanitačné návyky

Sme spoločnosť, ktorá má v portfóliu správu ekologických fariem (Važec, Mengusovce, Šuňava a Poprad). Predávame vysoko kvalitné a poctivé bio potraviny.
Hľadáme kolegu/kolegyňu, s ktorými nás bude práca baviť a s ktorými si navzájom budeme motiváciou. Tých z vás, čo vždy robia veci najlepšie ako vedia a zapadnú medzi nás. Hľadáme nadšencov do nášho profesionálneho tímu, ktorí vedia robiť svoju prácu dobre a s chuťou.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Petra Šavelová
Tel.: +421908995747
E-mail: poslať životopis
ID: 2053491  Dátum zverejnenia: 29.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac