Obsluha samochodného kŕmneho voza – strojník na zakladanie krmiva na farme dojníc

PD Inovec Trenčianske Stankovce

Miesto práce
891, 91311 Trenčianske Stankovce, okres Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
hrubá mzda1000€ - 1200€/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• navažovanie komponentov kŕmnych dávok
• odstránenie nedožerkov z kŕmnych žľabov - ručná práca
• zakladanie krmiva – nasýpanie do kŕmnych žľabov
• udržiavanie poriadku na farme podľa inštrukcii zootechnikov

• práca na jednom mieste, farma neďaleko Trenčianskych Stankoviec
• práca na jednu zmenu
• pozícia si vyžaduje odpracovať polovicu víkendov a sviatkov v rámci roka
• možnosť vybrať si náhradné voľno za víkendy a sviatky v pracovnom týždni
• zaškolenie na prácu s teleskopickým nakladačom, šmykovým nakladačom
• skúsenosti s touto prácou nie sú nevyhnutné
• možnosť nákupu produktov rastlinnej výroby za zvýhodnených podmienok
• stravné lístky v hodnote 4 €

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárstvo

Vodičský preukaz

B, T

Záujemca o našu ponuku môže byť rovnako mladý človek bez skúseností v obore ako aj ľudia iných vekových kategórií, ktorých omrzelo cestovanie za prácou. Potrebný je záujem, zodpovednosť, nesmie sa báť zvierat, ale musí mať pred nimi rešpekt. Musí mať zmysel pre prácou s prírodou a základné technické a strojné zručnosti.

Poľnohospodárske družstvo Inovec Trenčianske Stankovce je dlhoročným subjektom v oblasti poľnohospodárstva. Naša hlavná činnosť zahŕňa výrobu mlieka a obhospodarovanie 1600 hektárov pozemkov.Naša firma momentálne zamestnáva 34 zamestnancov, ktorí tvoria súčasť nášho tímu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3190366  Dátum zverejnenia: 18.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: hrubá mzda1000€ - 1200€/mesiac