Majster strojárskej výroby

PD Hlohovec

Miesto práce
Nitrianska 109, Hlohovec
Termín nástupu
Dohodou
1 000 - 1 600 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda bude dohodnutá na základe Vašich schopností a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nebaví Vás sedieť v kancelárií? Hľadáte aktívnu, zaujímavú prácu v oblasti strojárstva, kde je riadenie ľudí hlavnou náplňou? Toto je ponuka pre Vás.

• Každodenná aktívna práca vo výrobe, práca s technickou dokumentáciou, zadávanie pracovných úloh pridelenej skupine výrobných pracovníkov
• Kontrolovať a riadiť priebeh časti strojárskej výroby, práškové lakovanie a kompletizácia finálnych výrobkov
• Zodpovednosť za kvalitu vyrábaných dielov, dodržiavanie technologických postupov komplet strojárskej výroby, údržbu a drobné opravy strojných zariadení
• Zabezpečovať personálnu, materiálnu, časovú a kvalitatívnu stránku výrobného procesu pracoviska
• Hodnotiť a viesť zamestnancov, mesačne navrhovať úpravu výšky prémií pre svojich podriadených
• Spolupracovať s ostatnými oddeleniami

• Práca v stabilnej spoločnosti
• Sociálne výhody
• Práca na dobu neurčitú
• Stravovanie vo firme
• Práca na jednu zmenu

Uchádzačov, ktorých naša ponuka oslovila, žiadame o zasielanie životopisov a žiadostí na uvedenú emailovú adresu. Naša spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá danej pracovnej pozície. Vo Vašej žiadosti priložte súhlas so spracovaním osobných údajov v tomto znení: Dávam súhlas na spracovanie osobných údajov, za účelom zaradenia svojich zaslaných dokumentov do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

• skúsenosti na obdobnej pracovnej pozícií (strojárstvo)
• znalosť výrobných procesov v strojárskej výrobe výhodou
• čítanie výkresovej dokumentácie
• práca s PC, technické myslenie, komunikačné, organizačné a riadiace schopnosti, schopnosť rýchleho rozhodovania, flexibilita
• schopnosť viesť ľudí, motivovať, hodnotiť a odmeňovať
• ochota učiť sa

PD Hlohovec je spoločnosť, v ktorej hlavnou výrobnou činnosťou je poľnohospodárska prvovýroba. Dôležitou súčasťou nášho podniku je strojárska výroba, ktorá je zameraná na výrobu a predaj sejacích strojov. V súčasnosti máme takmer 40 zamestnancov, ktorí sa starajú o vývoj , výrobu, skladové hospodárstvo, marketing a obchod spojený s vlastnými produktami. Strojový park je vybavený počítačom riadenými aj klasickými strojmi na delenie, ohýbanie, trieskové obrábanie, spracovanie plechov a zváranie. Z dôvodu zvyšovania objemu výroby hľadáme nových kolegov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4072241  Dátum zverejnenia: 4.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac