600 - 700 EUR

Administratívny pracovník / Asistentka

PcWorms s.r.o.

Miesto práce
Hviezdoslavova 22, Prešov
plný úväzok
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Telefonická, emailová a osobná komunikácia s dodávateľmi a odberateľmi
Poskytovanie informácií zákazníkom o produktoch, dostupnosti tovaru a stave objednávok
Práca v informačnom systéme spoločnosti - MK-soft. Skladové hospodárstvo (príjem a výdaj tovaru, fakturácia, ktorej súčasťou sú mesačné reporty pre zákazníkov)
Obsluha virtuálnej registračnej pokladne
Manipulácia s tovarom a mesačná inventúra skladu
Archivácia zmlúv a dokumentov firmy
Príprava podkladov pre mesačnú účtovnú uzávierku
Príprava požadovaných podkladov pre nadriadeného

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

600€ hrubá mzda, stravné lístky

Práca v malom mladom kolektíve. Práca v útulnom office. Stravné lístky. Nákup za zamestnanecké ceny.

Vaše životopisy spolu s motivačným listom prosím zasielajte na adresu [email protected] Nezabudnite prosím uviesť svoje telefónne číslo. Následne Vás budeme kontaktovať telefonicky s bližšími informáciami o výberovom pohovore.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2019 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť, prijemné vystupovanie, chuť učiť sa nové veci

Mladá spoločnosť pôsobiaca v oblasti IT služieb. Poskytujme a zabezpečujeme služby pre našich zákazníkov v oblasti informačných systémov tak, aby sa vedeli naplno venovať svojmu premetu podnikania - my sa staráme o prevádzku a zabezpečenie ich IT Keďže pracujeme vo veľmi dynamickom prostredí, hľadáme stálych zamestnancov s chuťou neustále sa vzdelávať a hľadať nové riešenia.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Hlavná 38
08001 Prešov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Michal Štefanko
Tel.: +421905726909
E-mail: poslať životopis
ID: 3645398   Dátum zverejnenia: 15.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   600€ hrubá mzda, stravné lístky