NET developer - Senior

Columbus.net s.r.o.

Miesto práce
Klemensova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

IT oddelenie v Slovenskom backoffice hľadá nových kolegov. Sme zodpovedný za vývoj a údržbu e-shopov a ERP aplikácií. V súčasnosti máme 8-9 skvele spolupracujúcich vývojárov so skvelou atmosférou v tíme.

Spolupracujeme so stále väčším počtom nových spoločností a množstvo práca úmerne rastie. Preto hľadáme nových kolegov na rôznych úrovniach a s rôznym zameraním...

- spolupráca na koncipovaní, dizajne a údržbe software-ovej architektúry
- analýza biznis požiadaviek a návrh riešení pre naše aplikácie
- vývoj komplexnej funkcionality a údržba našich e-shopov (.NET Core, ASP.NET/MVC, HTML, JS, CSS) a ERP systémov (.NET 5, MVC, WinForms, WPF)
- pomoc ostatným členom tímu svojími vedomosťami
- hodnotenie a výber nových technológií

- 3 dni dovolenky nad rámec zakona pri plnom úväzku
- flexibilný pracovný čas
- homeoffice aj po covide
- prvé 3 mesiace ti prispejeme na cestu do práce
- kompenzácia nadčasov (nie sú štandardom v našej spoločnosti)
- priateľská atmosféra
- referal bonus
- firma je otvorená novým návrhom a nápadom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- 6+ rokov aktívna práca s .NET, C#
- veľmi dobrá znalosť a skúsenosti s .NET Core, ASP.NET/MVC, WinForms alebo WPF
- skúsenosti s .NET 5, JS, CSS výhodou
- dobrá znalosť T-SQL (MS-SQL)
- praktická skúsenosť so software dizajnom a architektúrou
- pokročilé znalosti GIT-u
- skúsenosti s prácou na väčších projektoch
- dobrý time management
- angličtina na komunikatívnej úrovni (používame denne na scrume – telefón + popisy úloh)
- spoľahlivosť a zodpovednosť - s tvojimi výsledkami pracujú členovia tímu aj zákazníci.
- tímový hráč pre nás nie je len frázou, pohoda v robote je základ. Hľadáme niekoho kto doplní príjemnú pracovnú atmosféru.
- samostatnosť – ochota učiť sa nové veci
- nebojíš sa pýtať. Vieš, že dobrú prácu odvedieš len ak všetkému úplne rozumieš.

Skupina PCP ktorej je Columbus.net súcastou prevádzkuje sieť švajčiarskych internetových obchodov so spotrebnou elektronikou, ktorých stále sa rozširujúca ponuka presahuje 1.000 000 produktov. Za posledné obdobie sme narástli viac ako dvojnásobne a od svojho vzniku (v roku 1998) sme obslúžili viac ako 1 milión zákazníkov nielen vo Švajčiarsku, ale aj susednom Nemecku a Rakúsku.
Ako prosperujúca švajčiarska spoločnosť, ponúkame príjemné pracovné prostredie, stabilné zázemie a živú startupovú atmosféru.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3880662  Dátum zverejnenia: 5.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac