Web Frontend Developer - Project Leader

Columbus.net s.r.o.

PCP Consulting, Klemensova 2/A, Bratislava 811 09, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vývoj webových aplikácií, e-commerce produktov
- Vývoj mobilných verzií e-shopov
- Vedenie projektu a riadenie menšieho tímu frontend vývojárov
- Návrh nových funkcionalít
- Používanie najmodernejších technológií
- Znalosti s ASP.NET , Ajax, JS, HTML/CSS
- Spolupráca s tímom marketingu

- Motivačný plat
- Dynamický tím ľudí
- Možnosť vedenia tímu
- Menšia švajčiarska firma, pobočka BA
- Jazykové kurzy, teambuildingy, ...

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

JavaScript - Pokročilý
ASP.NET - Pokročilý
CSS - Pokročilý
HTML - Pokročilý
AJAX - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Požadujeme dobré znalosti v oblasti web developmentu
- Orientáciu na Microsoft technológie - ASP.NET/C#
- Pokročilé OOP
- Javascript, HTML/CSS, Ajax samozrejmnosťou
- Nemčina, alebo Anglický jazyk / Komunikácia s kolegami vo Švajčiarku

Skupina PCP ktorej je Columbus.net súcastou prevádzkuje sieť švajčiarskych internetových obchodov so spotrebnou elektronikou, ktorých stále sa rozširujúca ponuka presahuje 1.000 000 produktov. Za posledné obdobie sme narástli viac ako dvojnásobne a od svojho vzniku (v roku 1998) sme obslúžili viac ako 1 milión zákazníkov nielen vo Švajčiarsku, ale aj susednom Nemecku a Rakúsku.
Ako prosperujúca švajčiarska spoločnosť, ponúkame príjemné pracovné prostredie, stabilné zázemie a živú startupovú atmosféru.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2483642  Dátum zverejnenia: 28.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou