Senior .NET/C# developer

Columbus.net s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 2.500,- brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vieš, že najnovšia technológia nemusí byť nutne najvhodnejším riešením? Napriek tomu sleduješ aktuálny vývoj a využiješ novinky kde je to vhodné?
Chcel by si skúsiť menšiu firmu, kde si dôležitým členom, kde záleží na tvojom názore? Chceš byť súčasťou teamu kde to klape?

Skús to s nami! Čo ťa caká?

- Starostlivosť a údržba o moduly v našom ERP systéme
- Zmena architektúry starších častí ERP systému
- Vývoj komplexných aplikácií hlavne v .NET a C# technológiách
- Migrácia existujúceho projektu
- Slovíčka, ktoré ti vytvoria predstavu o firemných technológiach a procesoch: .NET, WinForms, C#, Entity framework, Scrum, Html, Css, jQuery, MS SQL, ASP.NET, MVC, XML, JSON, Web Services, WEB API, GIT

- 3 dni dovolenky navyše
- Flexibilný pracovný cas
- Kompenzácia nadčasov
- Príjemný kolektív a pracovná atmosféra
- Zázemie medzinárodnej spoločnosti
- Atraktívna odmena
- Po skúšobnej lehote možnosť čiastnočného homeoffice (2x do týždna)
- Zľava na firemné produkty
- Nadštandardný HW
- MSDN licencia
- Káva, čaj
- Priama komunikácia s nadriadeným
- Referal bonus
- Neformálna atmosféra
- Teamové obedy
- Možnosť cestovať do Švajciarska

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Dobrá znalosť .NET, C#, WinForms
- SQL - ideálne MSSQL
- Skúsenosti s repository systémami (napr. Git, TFS, SVN)
- Angličtina na komunikatívnej úrovni (používame denne na scrume)
- Spolahlivosť a zodpovednosť - s tvojimi výsledkami pracujú členovia teamu aj zákazníci.
- Teamový hráč pre nás nie je len frázou, pohoda v robote je základ. Hľadáme niekoho kto doplní príjemnú pracovnú atmosféru.
- Nebojíš sa pýtať. Vieš, že dobrú prácu odvedieš len ak všetkému úplne rozumieš.

Skupina PCP ktorej je Columbus.net súcastou prevádzkuje sieť švajčiarskych internetových obchodov so spotrebnou elektronikou, ktorých stále sa rozširujúca ponuka presahuje 1.000 000 produktov. Za posledné obdobie sme narástli viac ako dvojnásobne a od svojho vzniku (v roku 1998) sme obslúžili viac ako 1 milión zákazníkov nielen vo Švajčiarsku, ale aj susednom Nemecku a Rakúsku.
Ako prosperujúca švajčiarska spoločnosť, ponúkame príjemné pracovné prostredie, stabilné zázemie a živú startupovú atmosféru.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2320273  Dátum zverejnenia: 28.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 2.500,- brutto