Hľadáme asistenta/ku predaja príslušenstva k mobilným telefónom v Bratislave

PCexpres, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 000 - 1 300 EUR/mesiacBonusy v závislosti od dosiahnutých mesačných plánov + rôzne súťaže

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

  • Obsluha zákazníkov v predajni v obchodnom centre Aupark/Avion v Bratislave
  • Predaj príslušenstva pre mobilné telefóny a tablety typu obaly, kryty, nabíjačky, káble, atď...
  • Príjem zákazníkov na servis
  • Práca s registračnou pokladňou
  • Udržiavanie čistoty a poriadku v predajni
  • Uprednostníme výrečných ľudí, ochotných viesť predajné rozhovory a s pozitívnym vzťahom k zákazníkom

Typický deň na pracovnej pozícii:

  • Ranná príprava predajne na otvorenie a zabezpečenie poradia tovaru
  • Obsluha zákazníkov a predaj príslušenstva počas celého dňa

Pracovná doba:

  • 8-hodinová pracovná zmena s možnosťou práce aj cez víkendy
  • Flexibilná pracovná doba v závislosti od potrieb predajne

Ďalšie typické príklady náplne práce:

  • Poradenstvo zákazníkom ohľadom výberu správneho príslušenstva
  • Vykonávanie drobných opráv na mieste
  • Zabezpečenie pravidelných inventúr tovaru

  • Nadštandardné platové ohodnotenie a bonusy v závislosti od plánov
  • Kariérny rast a príležitosti pre rozvoj
  • Zamestnanecké zľavy na náš sortiment
  • Možnosť využitia Multisport karty
  • Teambuilding akcie pre zlepšenie tímovej spolupráce
  • Moderné pracovné prostredie s najnovšími technológiami

Vaše ponuky spolu s motivačným listom posielajte na e-mail [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Asistent predaja

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Predajné a komunikačné schopnosti
  • Príjemné vystupovanie
  • Časová flexibilita
  • Kladný vzťah k obchodu
  • Zodpovednosť, dôslednosť, spoľahlivosť, samostatnosť
  • Znalosť práce s pokladňou výhodou (zaučíme)
  • Požadované vzdelanie: stredné s maturitou
  • Hard skills: práca s pokladňou, skúsenosti v predaji
  • Soft skills: tímovosť, flexibilita, riešenie problémov

Najväčší servis mobilnej elektroniky a predaj príslušenstva pre mobilné telefóny s 15. ročnou históriou. Jasným cieľom je spokojný zákazník a neustála progresivita. Náš tím tvorí mladý a dynamický kolektív.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4819492  Dátum zverejnenia: 30.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac