Predajca a servisný technik mobilných zariadení Junior/ Senior - Poprad

PCexpres, s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
ASAP
1 100 - 1 600 EUR/mesiacodmeny za plnenie plánov + rôzne bonusy a odmeny (neobmedzene)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Servisný technik smartphonov, tabletov a notebookov na pobočke v Poprade
- Hardvérové opravy: výmena LCD, batérie, konektorov a komponentov.
- Softvérové opravy a úpravy: nastavovanie, aktualizácia a inštalácia SW, zálohovanie a kopírovanie údajov
- Predaj tovaru a služieb: obsluha a komunikácia so zákazníkmi, odborná pomoc pri výbere tovaru.
- Práca s evidenčným systémom: prijímanie a odovzdávanie zariadení.
- Práca s pokladňou: hotovosť a platobný terminál.
- Podieľanie sa na chode predajne.

- Nadštandardné platové ohodnotenie v danom odvetví + motivačné ohodnotenie v závislosti od šikovnosti technika
- Zamestnanecké zľavy a benefity na diely a príslušenstvo
- Multisport karta
- Teambuildingy

V prípade, že Vás ponuka zaujala, a radi by ste sa dostali do tímu mladých a perspektívnych špičkových technikov PCexpres opíšte nám do mailu aké skúsenosti máte so servisom vymenovaných zariadení

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.6.2024 (ostáva ešte 33 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- technická zručnosť
- skúsenosti so servisom mobilných telefónov a notebookov
- výhodou znalosť softwérov iOS a Android v mobilných zariadeniach
- výhodou skúsenosť so servisom notebookov
- samostatnosť a flexibilita
- zákaznícka orientácia
- komunikačné zručnosti, obchodný duch
- organizačné schopnosti, zodpovednosť, spoľahlivosť, 100% odvedená práca
- schopnosť a ochota učiť sa novým veciam a zdokonalovať sa: technik bude zaškolený
- záujem o dlhodobú spoluprácu

Najväčší servis mobilnej elektroniky a predaj príslušenstva pre mobilné telefóny s 15. ročnou históriou. Jasným cieľom je spokojný zákazník a neustála progresivita. Náš tím tvorí mladý a dynamický kolektív.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Anton Miškovský
Tel.: +421908090577
E-mail: poslať životopis
ID: 4802907  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac