Hľadáme servisného technika pre mobilné zariadenia v Bratislave

PCexpres, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 100 - 1 600 EUR/mesiacodmeny za plnenie plánov + rôzne bonusy a súťaže

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná pozícia: Hľadáme servisného technika pre mobilné zariadenia v Bratislave

Hľadáme skúseného servisného technika pre mobilné zariadenia, ktorý sa bude zaoberať servisom smartphonov, tabletov a notebookov na pobočke v obchodnom centre v Bratislave.

Typická náplň práce:
  • Prevádzať hardvérové opravy: výmena LCD, batérie, konektorov a komponentov.
  • Prevádzať softvérové opravy a úpravy: nastavovanie, aktualizácia a inštalácia SW, zálohovanie a kopírovanie údajov.
  • Predávať tovar a služby: obsluha a komunikácia so zákazníkmi, odborná pomoc pri výbere tovaru.
  • Pracovať s evidenčným systémom: prijímanie a odovzdávanie zariadení.
  • Pracovať s pokladňou: hotovosť a platobný terminál.
  • Podieľať sa na chode predajne.

Na tejto pozícii budete mať možnosť pracovať s najnovšími technológiami a pomáhať zákazníkom s ich mobilnými zariadeniami.

Typický deň na pracovnej pozícii:
  • Prijímanie zariadení od zákazníkov a kontrola ich funkčnosti.
  • Diagnostikovanie problémov s hardvérom a softvérom.
  • Prevádzanie potrebných opráv a aktualizácií.
  • Komunikácia so zákazníkmi ohľadom stavu ich zariadení a poskytovanie odbornej pomoci.
  • Predaj tovaru a služieb.
Pracovná doba:
  • 12-hodinový pracovný deň, systém krátky - dlhý týždeň
  • Pracovná doba sa líši v závislosti od otváracích hodín obchodného centra.

  • Nadštandardné platové ohodnotenie v danom odvetví
  • Motivačné ohodnotenie v závislosti od plnenia plánov
  • Rôzne doplnkové bonusy
  • Zamestnanecké zľavy a benefity na diely a príslušenstvo
  • Multisport karta
  • Teambuildingy
  • Možnosť profesionálneho rastu a rozvoja
  • Zaujímavé a inovatívne pracovné prostredie
  • Zodpovedné a perspektívne zamestnanie v stabilnej spoločnosti
  • Mladý a dynamický kolektív

V prípade, že Vás ponuka zaujala, a radi by ste sa dostali do tímu mladých a perspektívnych špičkových technikov PCexpres opíšte nám do e-mailu, aké skúsenosti máte so servisom vymenovaných zariadení (poprípade sa pochváľte jailbreakom, rootovaním, a pod.).
Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Technická zručnosť
  • Skúsenosti so servisom mobilných telefónov a notebookov sú vítané
  • Výhodou znalosť softwérov iOS a Android v mobilných zariadeniach
  • Výhodou skúsenosť so servisom notebookov
  • Samostatnosť a flexibilita
  • Zákaznícka orientácia
  • Komunikačné zručnosti, obchodný duch
  • Organizačné schopnosti, zodpovednosť, spoľahlivosť, 100% odvedená práca
  • Schopnosť a ochota učiť sa novým veciam a zdokonalovať sa
  • Záujem o dlhodobú spoluprácu
  • Stredoškolské alebo vyššie vzdelanie v oblasti techniky

Najväčší servis mobilnej elektroniky a predaj príslušenstva pre mobilné telefóny s 15. ročnou históriou. Jasným cieľom je spokojný zákazník a neustála progresivita. Náš tím tvorí mladý a dynamický kolektív.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4802356  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac