Reklamačný technik - Bratislava

PCexpres, s.r.o.

Miesto práce
Osadná 11, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 1 900 EUR/mesiacOdmeny podľa dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Reklamačný technik pre smartfóny, notebooky a iné multimediálne zariadenia.
Hlavná náplň práce:
- koordinovať a vybavovať reklamácie, zodpovedať za celkový priebeh reklamácie
- analyzovať reklamácie, rozhodovať o postupe, spôsobe vybavenia a jej oprávnenosti
- zaistiť reklamácie – fyzická oprava tovaru
- evidovať reklamácie do interného systému, zabezpečiť a archivovať dokumentáciu riešenia reklamácií
- komunikácia so zákazníkmi, servinými technikmi, regionálnymi manažérmi
- diagnostika problémov na zariadeniach a ich následný servis
- vyznanie sa v elektrotechnických výkresoch výhodou
- pájkovanie smd, konektorov, prepojovacích plôch výhodou
- servis rôzných značiek smartfónov výhodou
- servis PC a notebookov podmienkou
- 8h pracovný čas na centrále spoločnosti PCexpres
Nutná výborná technická zručnosť a prax.

- Nadštandardné platové ohodnotenie
- Zamestnanecké zľavy na ND a príslušenstvo
- Rôzne teambuilding akcie
- Odmeny podľa dosiahnutých výsledkov
- Multisport karta

V prípade, že Vás ponuka zaujala, a radi by ste sa dostali do tímu mladých a perspektívnych špičkových technikov PCexpres opíšte nám do mailu aké skúsenosti máte so servisom multimediálnych zariadení zariadení. Napíšte motivačný list, ktorý nás motivuje k osobnému pohovoru práve s Vami. Kontaktovaní budú len tí uchádzači, ktorí vyhovujú naším požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

Servisný technik/ reklamačný technik mobilných zariadení

Počet rokov praxe

1

Požiadavky na uchádzača:
- Technická preciznosť
- Manuálna zručnosť
- Samostatnosť
- Skúsenosti s diagnostikou závad
- Zodpovednosť a spoľahlivosť
- Flexibilita
- Orientácia v elektronických schémach
- Schopnosť a ochota sa učiť novým veciam
- Pozitívna nálada

Najväčší servis mobilnej elektroniky a predaj príslušenstva pre mobilné telefóny s 15. ročnou históriou. Jasným cieľom je spokojný zákazník a neustála progresivita. Náš tím tvorí mladý a dynamický kolektív.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4793068  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac