Asistentka predaja príslušentva k mobilným telefónom - Galéria Mlyny, Nitra

PCexpres, s.r.o.

Miesto práce
Galéria Mlyny, Štefánikova trieda 61, Nitra, okres Nitra
Termín nástupu
07.01.2018
600 - 700 EUR/mesiac, + rôzné motivačné bonusy podľa šikovnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha zákazníkov v kiosku/predajne v obchodnom centre Galéria Mlyny v Nitre
- predaj príslušenstva pre mobilné telefóny a tablety, obaly, kryty, nabíjačky, káble, atď...
- príjem zákazníkov na servis
- práca s registračnou pokladňou
- udržiavanie čistoty a poriadku v kiosku
- uprednostníme ukecané baby, ochotné predávať a s pozitívnym vzťahom k zákazníkom

Nadštandardný plat pre daný región + rôzné motivačné bonusy podľa šikovnosti

Vaše ponuky spolu s motivačným listom a fotkou posielajte na e-mail [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- predajné a komunikačné schopnosti
- príjemné vystupovanie,
- časová flexibilita,
- kladný vzťah k obchodu,
- zodpovednosť, dôslednosť, spoľahlivosť, samostatnosť,
- znalosť práce s pokladňou výhodou (zaučíme)

Najväčší servis mobilnej elektroniky a predaj príslušenstva pre mobilné telefóny s 15. ročnou históriou. Jasným cieľom je spokojný zákazník a neustála progresivita. Náš tím tvorí mladý a dynamický kolektív.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3260558  Dátum zverejnenia: 4.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 700 EUR/mesiac, + rôzné motivačné bonusy podľa šikovnosti