900 - 1 100 EUR

Zákaznícka podpora Bratislava - centrála

PCexpres, s.r.o.

Miesto práce
Osadná 11, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Telefonický a priamy kontakt so zákazníkmi:
- komunikácia so zákazníkmi (bežná komunikácia so zákazníkmi a technikmi, riešenie reklamácií, oboznamovanie zákazníkov so stavom zákazky a pod.)
- prijímanie a výdaj zákazok
- podávanie informácií o stave zákazok a ponuke našich služieb
Bežný chod firmy:
- evidencia dochádzky zamestnancov
- vystavovanie faktúr za servis
- triedenie obsahu balíkov doručovaných z pobočiek a od zákazníkov a následné zadeľovanie na príslušné stredisko
- príležitostné overovanie dostupnosti náhradných dielov u dodávateľa
- objednávanie kancelárskych a reklamných materiálov na základe dopytu pobočiek
- reportovanie nedostatkov a návrhov na zlepšenie vedeniu spoločnosti
- základné upratovanie prijímacej kancelárie

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

900 - 1100 EUR/mesiac - podľa preukázaných znalostí uchádzača

- zamestnanecké zľavy na príslušenstvo, náhradné diely a servis z našej ponuky
- multisport karta na rôzne športové a nešportové podujatia
- teambuildingy

Kontaktujeme len vybraných uchádzačov na základe doručenia životopisu. Pohovory prebiehajú na centrále PCexpres s.r.o., ulica Osadná 11, Bratislava.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.5.2019 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - základy
Pokladňa - základy
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Windows - základy
Microsoft Excel - pokročilý

- veľmi dobrá komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
- samostatnosť a iniciatíva
- odolnosť voči stresu
- flexibilita
- schopnosť a ochota učiť sa novým veciam
Výhodou:
- technické myslenie
- prehľad o najnovších trendoch vo sfére smartfónov
- predošlá skúsenosť aktívnej komunikácie so zákazníkmi aspoň 2 roky

Najväčší pozáručný servis počítačov, notebookov, smartfónov, tabletov, LCD TV, fotoaparátov a predaj príslušenstva pre mobilné telefóny s 15. ročnou históriou. Jasným cieľom je spokojný zákazník a neustála progresivita. Náš tím tvorí mladý a dynamický kolektív.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Osadná 11
831 03 Bratislava

Kontakt

ID: 2293685   Dátum zverejnenia: 16.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900 - 1100 EUR/mesiac - podľa preukázaných znalostí uchádzača