Správca IT sietí /Sieťový špecialista/

PCenter, s.r.o.

Miesto práce
Galanta
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacuvedená je najnižšia garantovaná mzda na danú pozíciu. Mzda môže byť upravená v závislosti od individuálnych schopností a skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Správa sieťových a doménových služieb
• Správa a konfigurácia sietí a systémov
• Monitorovanie siete a riešenie sieťových problémov
• Manažment IP adries
• Inštalácia, monitorovanie a údržba serverov a dátových úložísk
• Správa virtuálnych LAN sietí, PC, tlačiarní, skenerov, atď...
• Účasť na plánovaní a dizajne riešení podľa potrieb našich zákazníkov
• Práca na nových projektoch, spolupráca na návrhu riešení až po fázu implementácie
• Diagnostika prípadných problémov
• Technické konzultácie so zákazníkmi
• Zabezpečenie realizácie riešení
• Implementácia technickej a sieťovej bezpečnosti
• Riešenie technických problémov
• Navrhovanie riešení na výstavbe, údržbe a inovácii IT infraštruktúry a bezpečnosti
• Vykonávanie pravidelných aj preventívnych servisných úkonov
• Tímová práca
• Podpora užívateľov - support pre klientov
• Riešenia užívateľských problémov
• Integrácia a implementácia sieťových a bezpečnostných riešení
• Spolupráca pri návrhu bezpečnostnej politiky

• Stabilná práca
• Dodatočné dni voľna
• Práca v mladom a dynamickom kolektíve
• Príležitosť vzdelávať sa a rásť
• Odborné školenia
• Pracovný odev a pomôcky
• Príplatky za prácu nadčas, v noci, cez víkend alebo štátny sviatok
• Podporujeme a odmeňujeme inovatívne nápady

Prihlásiť sa do výberového konania je možné zaslaním Vášho životopisu kliknutím na link "poslať životopis". Ceníme si každého kto prejaví záujem pracovať v našej spoločnosti, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

• Vzdelanie so zameraním na IT
• Skúsenosti v obdobnej pozícií
• Samostatnosť a vlastná iniciatíva pri riešení problémov
• Motivácia učiť sa stále niečo nové
• Orientácia v bezpečnosti sieťovej infraštruktúry - firewal, router, switch
• Znalosť súvisiacich sieťových protokolov
• Skúsenosti s technológiami VPN, WAN, LAN, Wireless, Cloud Integration, Active Directory a Datacenter Technologies,WSUS, UBIQUITI NETWORK, VoIP
• Komunikatívnosť
• Zodpovednosť
• Prax s riadením a implementáciou zmien LAN/WAN
• Skúsenosti so správou serverových služieb
• Znalosť VPN protokolov, Wifi technológie...
• Porozumenie bezpečnostným princípom
• Chuť učiť sa nové technológie z oblasti sietí a systémov
• Schopnosť sústrediť sa na detaily a zároveň vnímať pozorne požiadavky zákazníka
• Profesionalita, schopnosť pracovať v tíme

Spoločnosť PCenter, s.r.o. (obchodná značka MAXIT) pôsobí na trhu informačných technológií 13 rokov a patrí k progresívne rastúcim spoločnostiam v oblasti poskytovania IT služieb. Inovatívny prístup k technológiám a službám vypĺňa medzery v zaužívaných postupoch pri implementácii IT systémov. Cieĺom spoločnosti je ponúknuť pre klientov služby v najvyššej kvality a individuálnym prístupom navrhnúť riešenia, ktoré maximalizujú výsledný efekt implemetovaných technológií.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Hlavná 419
92502 Dolné Saliby

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Peter Moťovský
E-mail: poslať životopis
ID: 4062445  Dátum zverejnenia: 15.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac