Vedúci výrobnej zmeny

PCA Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Automobilová, Zavar
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1483€ + príplatok za prácu v noci + variabilné zložky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadi zverený úsek - lakovňa
• Je garantom aplikácie pracovných štandardov a výrobných procesov
• Zabezpečuje dodržiavanie kvality a kvantity poskytovaných služieb z pohľadu interného a externého zákazníka, minimalizuje riziká zastavenia výroby a optimalizuje chod výroby
• Riadi neprítomnosť v práci medzi jednotlivými strediskami a efektívne rozdeľuje počet zamestnancov
• Garantuje ergonomickú rotáciu vo všetkých strediskách
• Riadi pravidelné operatívne porady s vedúcimi výrobných jednotiek
• Rozvíja a podporuje zlepšovateľskú činnosť (kaizeny)
• Schvaľuje proces zlepšovania postov za účelom zlepšovania kvality a efektivity
• Prezentuje výsledky zverenej zmeny
• Sleduje vývoj sociálnej klímy
• Rozvíja kompetencie vedúcich výrobných jednotiek
• Riadi zmeny s ohľadom na finančný rozpočet
• Riadi aktivity zamerané na rešpektovanie a zvýšenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci

• Pracovná zmluva na dobu neurčitú do kmeňového stavu PSA Groupe
• Nástupný termín - dohodou
• Práca v trojzmennej prevádzke (ranná, poobedná, nočná)
• Finančné ohodnotenie (základný plat od 1483€ + príplatok za prácu v noci + variabilné zložky, odmeny za nápady na zlepšenie, ročný podiel na hospodárskom výsledku, ročný osobný bonus)
• Možnosť bezplatného vzdelávania a kariérneho postupu
• Doplnkové dôchodkové sporenie, bezplatné životné a úrazové poistenie s celoročným krytím
• Kvalitné stravovanie v jedálni s príspevkom zamestnávateľa (od 0,67€)
• Príspevok zo Sociálneho fondu na benefity od 160 €
• Vernostná prémia pri pracovných jubileách (po 5, 7,5, 10-ich rokoch)
• Finančná výpomoc v rôznych životných situáciách
• Operatívny leasing na automobil od 111€ mesačne
• Športové aktivity ( členstvo v Asociácii športu PSA)
• Možnosť získania mikrosponzoringu, teambuildingy, darčeky...

Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2019 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• VŠ vzdelanie technického zamerania (v prípade SŠ nutná prax )
• Prax vo výrobnej prevádzke minimálne 3 roky
• Prax v oblasti riadenia ľudí minimálne 3 roky (v oblasti strojárstva)
• Schopnosť pohotovo reagovať a riešiť vzniknuté problémy, analytické a technické myslenie
• Francúzsky jazyk B1 alebo anglický jazyk B1
• Technické myslenie a analytické schopnosti
• Ochota pracovať v trojzmennom režime
• Samostatnosť , flexibilita, spoľahlivosť, komunikatívnosť
• Orientácia na výsledky
• Schopnosť motivovať tím

Automobilka v Trnave patrí k technologicky najmodernejším závodom skupiny Groupe PSA. Tri roky po položení základného kameňa sa v júni 2006 rozbehla výroba modelu Peugeot 207. Už v prvom štvrťroku 2009 prišla na trh novinka Citroën C3 Picasso, ktorá sa vyrábala výhradne na Slovensku. V roku 2009 opustilo výrobné pásy takmer 205 000 vozidiel a trnavská automobilka sa stala najväčším výrobcom áut na Slovensku. Dôslednou aplikáciou Systému výroby PSA a štandardizáciou všetkých pracovných postov sa závod rýchlo dostal medzi výrobné centrá skupiny s najlepšími výsledkami kvality. Aj vďaka tomu mu materská spoločnosť zverila prípravu a následné spustenie výroby koncernovej novinky Peugeot 208. Toto vozidlo zo segmentu B začal trnavský závod vyrábať v marci 2012. V súčasnosti závod pracuje v režime štyroch pracovných zmien, výrobné tempo je 62 vozidiel / hodinu. Ako prví sme priniesli na trh práce víkendovú zmenu. Aktuálne sa v PSA Trnava spustila výrobu nového Citroënu C3, ktorý sa stal najpredávanejším vozidlom svojej triedy. Denne závod vyprodukuje pre našich klientov 1 398 vozidiel. Výrobný závod v Trnave má okolo 4.400 zamestnancov s priemerným vekom 35 rokov a podielom 23% žien.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Automobilová ulica 1
917 01 Trnava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Poláková
Tel.: +421335482525
E-mail: poslať životopis
ID: 3420680   Dátum zverejnenia: 11.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1483€ + príplatok za prácu v noci + variabilné zložky