Manažér vo výrobnom podniku

PCA Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Automobilová, Zavar
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1483€ + príplatok za prácu v noci + variabilné zložky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadi zverený úsek (s ohľadom na špecifické požiadavky prevádzky lakovňa, zvarovňa, montáž)
• Je garantom aplikácie pracovných štandardov a výrobných procesov
• Zabezpečuje dodržiavanie kvality a kvantity poskytovaných služieb z pohľadu interného a externého zákazníka, minimalizuje riziká zastavenia výroby a optimalizuje chod výroby
• Riadi neprítomnosť v práci medzi jednotlivými strediskami a efektívne rozdeľuje počet zamestnancov
• Garantuje ergonomickú rotáciu vo všetkých strediskách
• Riadi pravidelné operatívne porady s vedúcimi výrobných jednotiek
• Rozvíja a podporuje zlepšovateľskú činnosť (kaizeny)
• Schvaľuje proces zlepšovania postov za účelom zlepšovania kvality a efektivity
• Prezentuje výsledky zverenej zmeny
• Sleduje vývoj sociálnej klímy
• Rozvíja kompetencie vedúcich výrobných jednotiek
• Riadi zmeny s ohľadom na finančný rozpočet
• Riadi aktivity zamerané na rešpektovanie a zvýšenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci

• Pracovná zmluva na dobu neurčitú do kmeňového stavu PSA Groupe
• Nástupný termín - dohodou
• Práca v trojzmennej prevádzke (ranná, poobedná, nočná), prípadne vo víkendovom režime (piatok, sobota, nedeľa)
• Finančné ohodnotenie (základný plat od 1483€ + príplatok za prácu v noci + variabilné zložky, odmeny za nápady na zlepšenie, ročný podiel na hospodárskom výsledku, ročný osobný bonus)
• Možnosť bezplatného vzdelávania a kariérneho postupu
• Doplnkové dôchodkové sporenie, bezplatné životné a úrazové poistenie s celoročným krytím
• Kvalitné stravovanie v jedálni s príspevkom zamestnávateľa (od 0,67€)
• Príspevok zo Sociálneho fondu na benefity od 160 €
• Vernostná prémia pri pracovných jubileách (po 5, 7,5, 10-ich rokoch)
• Finančná výpomoc v rôznych životných situáciách
• Operatívny leasing na automobil od 111€ mesačne
• Športové aktivity ( členstvo v Asociácii športu PSA)
• Možnosť získania mikrosponzoringu, teambuildingy, darčeky...

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• VŠ vzdelanie technického zamerania (v prípade SŠ nutná prax )
• Prax vo výrobnej prevádzke minimálne 3 roky
• Prax v oblasti riadenia ľudí minimálne 3 roky (v oblasti strojárstva)
• Schopnosť pohotovo reagovať a riešiť vzniknuté problémy, analytické a technické myslenie
• Francúzsky jazyk B1 alebo anglický jazyk B1 výhodou
• Technické myslenie a analytické schopnosti
• Ochota pracovať v trojzmennom režime
• Samostatnosť , flexibilita, spoľahlivosť, komunikatívnosť
• Orientácia na výsledky
• Schopnosť motivovať tím

Automobilka v Trnave patrí k technologicky najmodernejším závodom skupiny Groupe PSA. Tri roky po položení základného kameňa sa v júni 2006 rozbehla výroba modelu Peugeot 207. Už v prvom štvrťroku 2009 prišla na trh novinka Citroën C3 Picasso, ktorá sa vyrábala výhradne na Slovensku. V roku 2009 opustilo výrobné pásy takmer 205 000 vozidiel a trnavská automobilka sa stala najväčším výrobcom áut na Slovensku. Dôslednou aplikáciou Systému výroby PSA a štandardizáciou všetkých pracovných postov sa závod rýchlo dostal medzi výrobné centrá skupiny s najlepšími výsledkami kvality. Aj vďaka tomu mu materská spoločnosť zverila prípravu a následné spustenie výroby koncernovej novinky Peugeot 208. Toto vozidlo zo segmentu B začal trnavský závod vyrábať v marci 2012. V súčasnosti závod pracuje v režime štyroch pracovných zmien, výrobné tempo je 62 vozidiel / hodinu. Ako prví sme priniesli na trh práce víkendovú zmenu. Aktuálne sa v PSA Trnava spustila výrobu nového Citroënu C3, ktorý sa stal najpredávanejším vozidlom svojej triedy. Denne závod vyprodukuje pre našich klientov 1 398 vozidiel. Výrobný závod v Trnave má okolo 4.400 zamestnancov s priemerným vekom 35 rokov a podielom 23% žien.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Automobilová ulica 1
917 01 Trnava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Poláková
Tel.: +421335482525
E-mail: poslať životopis
ID: 3420680   Dátum zverejnenia: 10.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1483€ + príplatok za prácu v noci + variabilné zložky