Reagujte bez životopisu

Práca len cez víkend, hľadáme elektrikára

Stellantis (Trnavská automobilka)

Miesto práce
Automobilová, Zavar
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
IHNEĎ
605 EUR/mesiacFinančné ohodnotenie základná mzda 605 eur + príplatky za prácu cez víkend 263 eur + individuálna výkonnostná prémia 66 eur + 13. plat + odmeny za hospodársky zisk

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Práca na 12 hodinových denných zmenách počas soboty a nedele od 7:00 do 19:00
• Udržiavať plynulosť chodu výroby
• Diagnostikovať poruchy strojov a zariadení pomocou PC a systému PLC
• Zabezpečovať opravy výrobných zariadení, čo v najkratšom čase (mechanická, pneumatická, hydraulická časť)
• Vykonávať preventívnu údržbu a kontrolu zariadení
• Pravidelné hlásenie porúch s následnou analýzou poruchy a návrhy riešenia poruchy
• Dodržiavať a aplikovať bezpečnostné pokyny a pracovné štandardy

• Finančné ohodnotenie základná mzda 605 eur + príplatky za prácu cez víkend 263 eur + individuálna výkonnostná prémia 66 eur + 13. plat + odmeny za hospodársky zisk
• Možnosť podávania finančne ohodnotených zlepšovacích návrhov
• Pracovná zmluva na dobu určitú s 3-mesačnou skúšobnou dobou
• Mesačný príspevok na benefity od 194 € ročne (napr. na dopravu, lekáreň, kino...)
• Nové auto na leasing vrátane poistiek už od 113 € mesačne (bez počiatočnej investície)
• Odmeny za zlepšovacie nápady
• Príspevok do 3% na doplnkové dôchodkové sporenie (s príspevkom zamestnávateľa)
• Bezplatné životné a úrazové poistenie
• Ubytovanie formou zdieľaného podnájmu, maximálne 6 ľudí v 1 byte
• Finančné sociálne výpomoci (pri narodení dieťaťa a pod.)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

mechanik, strojár, elektromechanik

• Vyhláška č.718/2002 alebo Vyhláška č. 508/2009 § 22 je podmienkou, §23 VÝHODOU
• Skúsenosť ako údržbár VÝHODOU
• Znalosť čítania elektrotechnických, mechanických, pneumatických, hydraulických schém
• Znalosť automatizácie a informačných systémov, záujem o robotiku
• Znalosť diagnostiky porúch pomocou PC a systému PLC (Simatic Step7, Schneider) výhodou
• Technické a logické myslenie; Odolnosť voči stresu a záťaži

Trnavská automobilka Stellantis Slovakia (PCA Slovakia, s.r.o.) je lídrom vo výrobe malých vozidiel segmentu B-mainstream. Aktuálne vyrába mimoriadne obľúbený model Citroën C3 a pripravuje sa na výrobu úplne nového výrobného programu viacerých modelov.
Od vzniku automobilky zišlo z jej liniek už viac ako 4,6 milióna vozidiel.
V automobilke pracuje 3 600 zamestnancov, ktorí majú na výber zo širokej ponuky benefitov a pracovných pozícií, ktoré im ponúka táto nadnárodná spoločnosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 3412217  Dátum zverejnenia: 7.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 605 EUR/mesiac