Vyhovuje ti práca cez víkend? Máš elektrickú vyhlášku §22 a skúsenosť v oblasti údržby? Hľadáme teba!

Stellantis (Trnavská automobilka)

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Od 908 EUR/mesiaczákladná mzda 908 + individuálna prémia 88 + príplatky za víkend 245 + 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca vo víkendovom režime piatok, sobota, nedeľa, pondelok
1. Týždeň – Piatok, Sobota, Nedeľa – od 6:00 do 18:00
2. Týždeň – Sobota, Nedeľa, Pondelok – od 6:00 do 18:00
• Udržiavať plynulosť chodu výroby
• Diagnostikovať poruchy strojov a zariadení pomocou PC a systému PLC
• Zabezpečovať opravy výrobných zariadení, čo v najkratšom čase (elektrická, mechanická, pneumatická, hydraulická časť)
• Vykonávať preventívnu údržbu a kontrolu zariadení
• Pravidelné hlásenie porúch s následnou analýzou poruchy a návrhy riešenia poruchy
• Dodržiavať a aplikovať bezpečnostné pokyny a pracovné štandardy

• Finančné ohodnotenie minimálne od 908 eur brutto + individuálna prémia 88 eur+ príplatky za víkend 245 eur + 13. plat
• Možnosť podávania finančne ohodnotených zlepšovacích návrhov
• Pracovná zmluva na dobu neurčitú s 3-mesačnou skúšobnou dobou
• Doplnkové dôchodkové sporenie, bezplatné životné poistenie s celoročným krytím
• Možnosť vzdelávania sa a kariérneho postupu; TARIFNÉ TRIEDY
• Teplá strava od 0,67 €; pitný režim zdarma
• Možnosť ubytovania
• Prenájom vozidiel od 113 € mesačne
• Využívanie benefitov cez portál Benefit plus na relax, šport, kultúru, dovolenku
• Sociálna výpomoc v krízových situáciách, mikrosponzoring
• Odmena za vernosť, náborový príspevok
• Asociácia športu PSA

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

2

• Vyhláška č.718/2002 alebo Vyhláška č. 508/2009 § 22, §23
• Znalosť čítania elektrotechnických, mechanických, pneumatických, hydraulických schém
• Znalosť automatizácie a informačných systémov, záujem o robotiku
• Skúsenosť so SIEMENS, ABB, FANUC, ROCKWELL, SCHNEIDER, FESTO, ALLAN BRADLEY je výhodou
• Technické a logické myslenie; Odolnosť voči stresu a záťaži

Trnavská automobilka Stellantis Slovakia (PCA Slovakia, s.r.o.) je lídrom vo výrobe malých vozidiel segmentu B-mainstream. Aktuálne vyrába mimoriadne obľúbený model Citroën C3 a pripravuje sa na výrobu úplne nového výrobného programu viacerých modelov.
Od vzniku automobilky zišlo z jej liniek už viac ako 4,6 milióna vozidiel.
V automobilke pracuje 3 600 zamestnancov, ktorí majú na výber zo širokej ponuky benefitov a pracovných pozícií, ktoré im ponúka táto nadnárodná spoločnosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Michaela Butková
Tel.: +421945511192
E-mail: poslať životopis
ID: 3293605  Dátum zverejnenia: 10.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 908 EUR/mesiac