Pilot informačných systémov

Stellantis (Trnavská automobilka)

Miesto práce
Trnava
1120€ + individuálna pémia od 100€, 13.plat, podiel na hospodárskom zisku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Konfigurovať systémy a aplikácie vo svojej oblasti pôsobnosti
• Optimalizovať výkonnosť systémov a aplikácií
• Podieľať sa na vývojových zmenách systémov a aplikácií
• Identifikovať, analyzovať a riešiť vzniknuté problémy systémov a aplikácií
• Aktualizovať a tvoriť dokumentáciu k systémom a aplikáciám (procedúry, štandardy)
• Reagovať na požiadavky užívateľov, tieto spracúvať a prezentovať centrále
• Neustále zlepšovať procesy a služby
• Plánovať, organizovať a realizovať školenia

• Pracovná zmluva na dobu určitú v dĺžke trvania 1 rok s možnosťou ďalšieho predĺženia
• Nástupný termín o asap (prípadne dohodou)
• Nástupná mzda – 1120€ + variabilné zložky (základný plat, individuálna prémia od 100€, 13. plat
• Stravovanie v jedálni a celoročný pitný režim
• Bezplatné vzdelávanie, možnosť kariérneho rastu

Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

• Prax v oblasti informačných technológií minimálne 2 roky
• Znalosť MS Office (Word, Excel, Powerpoint)
• Znalosť anglického jazyka – B1 alebo francúzskeho jazyka B1
• Organizačné a komunikačné schopnosti
• Analytické myslenie
• Schopnosť pohotovo reagovať a riešiť vzniknuté problémy
• Precíznosť a zodpovednosť
• Spoľahlivosť a flexibilita
• Otvorenosť zmenám a inováciám
• Proklientský prístup

Trnavská automobilka Stellantis Slovakia (PCA Slovakia, s.r.o.) je lídrom vo výrobe malých vozidiel segmentu B-mainstream. Aktuálne vyrába mimoriadne obľúbený model Citroën C3 a pripravuje sa na výrobu úplne nového výrobného programu viacerých modelov.
Od vzniku automobilky zišlo z jej liniek už viac ako 4,6 milióna vozidiel.
V automobilke pracuje 3 600 zamestnancov, ktorí majú na výber zo širokej ponuky benefitov a pracovných pozícií, ktoré im ponúka táto nadnárodná spoločnosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 2354859  Dátum zverejnenia: 4.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1120€ + individuálna pémia od 100€, 13.plat, podiel na hospodárskom zisku