Vodič / Rozvozca tovaru

PBGAS, s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.10.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1.000,- € BRUTTO + 200€ odmeny + diéty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vodičov pre pravidelnú nákladnú prepravu v rámci Západného Slovenska
Pre sklad BRATISLAVA.
MOŽNÝ NÁSTUP DO PRÁCE IHNEĎ
Jazdí sa každý deň od pondelka do piatku cca 8 až 10 hodín dene..
Soboty a Nedele VOLNE!!!
- rozvoz je realizovaný vždy s dennym návratom späť do Bratislavy na sklad firmy odkiaľ sa aj vždy vyráža.
Autá sa parkujú v areáli firmy v BRATISLAVE Stará Vajnorská 37.
- Zamestnanec bude mať nastarosti rozvoz tovaru - Technických plynov a Propán butánu k zákazníkom v rámci územia Západného Slovenska.

- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti
- silné zázemie dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- dlhodobá pracovná perspektíva
- zodpovedajúce platové ohodnotenie
- TPP (celá výplata na pásku - žiadne minimálne mzdy s doplatením "na ruku")
- Preplácané nadčasy, alebo možnosť čerpania nadčasov v zmysle legislatívy.

V prípade záujmu, pošlite Váš štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku.
Každému záujemcovi sa budeme náležite venovať. Tešíme sa na vaše životopisy.
Po zozbieraní uchádzačov budú prebiehať pohovory v Bratislave na Staréj Vajnorskej ceste v sídle spoločnosti..
Vyhovujúci uchádzači budú kontaktovaní mailom/telefonicky ohľadom presných termínov. Pohovory sa uskutočnia na základe telefonického dohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

2

Požiadavkami sú schopnosť dodržiavať termíny, spoľahlivosť, flexibilita a loajalita. Vzhľadom na to že sa pracujete aj s ľuďmi, je vyžadovaný tímový duch a kolegialita.
Pre vodičov požadujeme aj prax aspoň 2 roky, platný vodičský preukaz skupiny C+E, platnú kartu vodiča a psychotesty + ADR vyhodou (dá sa dorobiť dodatočne)

Sme dynamická spoločnosť na trhu s technickými plynmi, propánom a propán-butánom s rozvíjajúcim obchodným potenciálom po celom území Slovenska. Zákazníkom poskytujeme komplexné služby predaja, dovozu a rozvozu tovaru.
ID: 3557946  Dátum zverejnenia: 21.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1.000,- € BRUTTO + 200€ odmeny + diéty