Vodič / Rozvozca tovaru

PBGAS, s. r. o.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
02.01.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1.000,- € BRUTTO + odmeny 200€ + diéty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre sklad Žilina región Stredné Slovensko
- rozvoz tovaru - Technických plynov a Propán bután k zákazníkom v rámci územia stredného Slovenska
- rozvoz je realizovaný zo Žiliny vždy s dennym návratom päť do Žiliny na sklad firmy
- praca od Pondelka do Piatku / cez víkend sa nepracuje!!!

- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti
- silné zázemie dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- dlhodobá pracovná perspektíva
- zodpovedajúce platové ohodnotenie

V prípade záujmu, pošlite Váš štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C, E

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť
- samostatnosť
- ochota pracovať
VZV preukaz a školenie ADR výhodou

Sme dynamická spoločnosť na trhu s technickými plynmi, propánom a propán-butánom s rozvíjajúcim obchodným potenciálom po celom území Slovenska. Zákazníkom poskytujeme komplexné služby predaja, dovozu a rozvozu tovaru.
ID: 3522960  Dátum zverejnenia: 19.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1.000,- € BRUTTO + odmeny 200€ + diéty