Produktový špecialista

Payout, s.r.o.

Miesto práce
Juraja Slottu 4, Žilina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie a realizácia procesu vývoja, certifikácie, testovania a implementácie služieb v oblasti platobného styku,
- spolupráca na tvorbe pracovných postupov a metodických usmernení,
- riadenie životného cyklu informačného systému, nastavenie prevádzkových a predajných procesov,
- rozvoj služieb – aktivity na rast transakcií, návrh nových riešení pre klientov,
- príprava štatistík a analýz,
- spolupráca s externými a internými partnermi,
- informovanie o procesných zmenách, testovanie,
- analyzovanie a riešenie incidentov,
- parametrizácia nastavených procesov.

- zaujímavá práca v stabilnej spoločnosti,
- interné zaškolenie a podpora pri odbornom a osobnostnom raste,
- možnosti absolvovania odborných školení a seminárov hradených zamestnávateľom,
- príjemné pracovné prostredie a mladý kolektív,
- pružný pracovný čas,
- stravné lístky a občerstvenie,
- teambuildingy.

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické alebo finančné zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - pokročilý
Orientácia v informačných systémoch - pokročilý
Programovanie - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prax v oblasti procesného manažmentu a/alebo platieb minimálne dva roky,
- znalosť metodík/techník na popis a vylepšovanie procesov,
- znalosť v oblasti bankovníctva a platieb,
- práca s dokumentami (písanie dokumentácie, smerníc a predpisov, čítanie technických dokumentov s porozumením)
- analytické myslenie, orientácia na detail, schopnosť prispôsobovať sa terminovej práci,
- otvorenosť novým veciam, schopnosť prichádzať s návrhmi, záujem vylepšovať,
- schopnosť vyhodnocovať a určovať priority,
- vysoká miera samostatnosti, precíznosť, dôslednosť, trpezlivosť, časová flexibilita, komunikatívnosť.

Payout s.r.o. je medzinárodnou platobnou bránou s rozširujúcim sa portfóliom produktov pre svojich klientov. Vznikla s cieľom splniť najnáročnejšie požiadavky klientov v oblasti e-commerce. Naše platobné riešenia sú zamerané na bezproblémové spracovanie transakcií, vysokú úroveň bezpečnosti a nárast predaja našich klientov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Juraja Slottu 2718/4
01001 Žilina
ID: 3919124  Dátum zverejnenia: 2.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac