2 000 - 2 500 EUR

Senior Developer

Payout, s.r.o.

Miesto práce
Juraja Slottu, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kto sme, čo robíme a prečo by si sa k nám mal pridať?

Sme Payout, slovenská platobná brána vypĺňajúca dieru na medzinárodnom trhu, na ktorom dominuje zastaralý a pomalý transakčný systém. Našim cieľom je splniť aj tie najnáročnejšie požiadavky klientov v oblasti e-commerce.

Naozaj veríme, že technológie robia svet lepším a každý deň sa snažíme to dokázať (teda skoro každý, niekedy po teambuildingu to jednoducho nejde ☺). Neoddeľujeme IT od biznisu, všetci v tíme musíme mať biznisový pohľad na vec. Svojmu odboru rozumieme, nájdeš tu ľudí, ktorí spolupracujú na spoločnej vízii platobných riešení budúcnosti.

Do nášho progresívneho tímu hľadáme skúseného developera (aspoň 3+ rokov skúseností), ktorý má silné základy v niektorej z technológií a chce na sebe pracovať s nami ďalej v tom, v čom sme doma my:

Aplikačný vývoj:
Elixir, Erlang, Phoenix Framework, Phoenix LiveView, WebSockets, Erlang RPC

Infraštruktúra:
Kubernetes, Docker, Docker Hub, DevOps(FluxCD, GitHub, SealedSecrets), Prometheus, Grafana, LogDNA(Kibana, Logstash), Opsgenie, Statuspage, Traefik

Dáta:
Postgres, Firebase, ETS

Ostatné:
GitHub, Postman, Swagger, AppSignal, SemaphoreCI/CircleCI, GitHub Actions, RabbitMQ, Kafka, Pravega

Hľadáme človeka sústredeného na agilné delivery, ktorý zároveň chápe význam kalendára a zmysluplného ukončovania úloh. Snažíme sa pri vývoji o minimum viable products, rýchlosť produkcie u však nás nie je na úkor kvality, pracujeme v biznise, kde veci musia fungovať bezchybne a správne.

Hľadáme kolegu, ktorý dokáže vymýšľať inovatívne riešenia, vie rozmýšľať, počúvať, pýtať sa, povedať svoj názor a dohovorí sa bez väčších problémov po anglicky, keď je to potrebné.

Nehľadáme juniora bez skúseností (sorry, nabudúce), suchárov bez zmyslu pre humor a niekoho, koho práca vývojára skutočne nebaví, ale niečím sa živiť musí.

Teraz pozorne čítaj, ide najdôležitejšia časť celého inzerátu.

PLAT
Na úvod sa bavíme o sume 2000 - 2500 €. Skladá sa zo základnej a variabilnej zložky a môže sa vyšplhať aj vyššie, záleží len na Tebe ako rýchlo.

S KÝM BUDEŠ PRACOVAŤ?
Náš tím je zložený zo štyroch vývojárov – juniorov aj skúsených profíkov (zatiaľ žiadne ženy, ale pokojne sa nejaké prihláste ☺). Tvojim priamym šéfom bude Chief Technology Officer. Je u nás pohodová atmosféra a neformálne prostredie, hľadáme niekoho plne osobnostne kompatibilného do tímu aj firemnej kultúry.

TVOJ PROGRES
Krivka učenia sa je v našom tíme extrémne rýchla, je to len o Tebe, Tvojich aktuálnych vedomostiach a motivácii napredovať. My Ti v tíme vytvoríme čo najlepšie podmienky na odborný aj osobnostný rast, ponúkneme Ti veľký priestor na kreativitu, ale zvyšok je už v Tvojich rukách.

NIE SME ŽIADNA KORPORÁCIA
Pracujeme blízko centra Žiliny, v rodinnom dome so záhradou. Nemáme radi open space. Väčšina z nás sú skutoční geeks. Grilujeme podľa stopiek (lol), lietame s dronom, priateľsky testujeme zabezpečenie wifi všetkým susedom, tlačíme na 3D tlačiarňach a veľa ďalšieho. Každý si nájde svoje. V prípade pekného počasia je u nás kvalitný chill v záhrade. K dispozícii je trampolína, minifitko a mnoho ďalších vychytávok. Stále sme Ťa nepresvedčili? Tak skúsme ešte:

HOMEOFFICE A PIATKY ÚPLNE FREE!
Chceš pracovať z domu? Pracuj. Nechce sa ti v piatok vôbec pracovať? Ak si si splnil alokáciu a nikto nepotrebuje podporu, nepracuj vôbec! Hlavné je delivery.

Takže ako, trúfaš si? Tak sa predveď na osobnom stretnutí! Tešíme sa na Tvoje CV-čko na adrese: [email protected] Tvoji budúci kolegovia z Payout.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.11.2019 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

Payout s.r.o. je medzinárodnou platobnou bránou s rozširujúcim sa portfóliom produktov pre svojich klientov. Vznikla s cieľom splniť najnáročnejšie požiadavky klientov v oblasti e-commerce. Naše platobné riešenia sú zamerané na bezproblémové spracovanie transakcií, vysokú úroveň bezpečnosti a nárast predaja našich klientov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Juraja Slottu 2718/4
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Monika Jakubíková
E-mail: poslať životopis
ID: 3803356   Dátum zverejnenia: 5.11.2019