900 - 1 300 EUR

Chief of Staff, výkonná asistentka spoločnosti

Payout, s.r.o.

Miesto práce
Juraja Slottu, Žilina
Termín nástupu
1.11.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chief of staff je pravá ruka CEO, generálneho riaditeľa spoločnosti. Zariadi všetko, čo je potrebné: riadenie projektov a zdrojov, strategické rozhodnutia, jednania s partnermi ale aj príprava ciest, leteniek, hotelov alebo uvarenie dobrej kávy.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

brutto mzda, variabilná zložka, prémie

- Výrazná možnosť profesijného aj osobnostného rastu
- Práca s najvyšším vedením spoločnosti, prístup k všetkým rozhodnutiam a dianiu v spoločnosti
- Flexibilný pracovný čas
- Pravidelné školenia, firemná knižnica, konferencie
- Posilňovňa, workout zóna, meditácie
- Pravidelné firemné akcie
- Káva a nápoje zdarma
- Príjemný kolektív
- Ďalšie benefity špecifikované na osobnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Personalistika - základy
Pokladňa - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Rýchlo sa učiť: uchádzačka (prip.uchádzač) sa musí vedieť veľmi rýchlo zorientovať v problematike, pýtať sa správne otázky a identifikovať podstatné informácie.

Mať procesné myslenie: každé riešenie pozostáva z určitých krokov, každá činnosť je súčasťou procesu a chief of staff ich chápe, mení existujúce alebo vytvára nové.

Dokáže analyzovať: uchádzač musí vedieť pracovať s číslami, pochopiť, zvalidovať, vysvetliť, obhájiť: plány, časy, organizácia projektov.

Slovne a písomne sa vyjadrovať na vysokej úrovni: krátke texty, obsahujúce potrebné informácie, podané formálne elegantni, písaným textom aj prejavom reprezentujúcim spoločnosť alebo členov vedenia.

Excelentne plánovať a riadiť seba a projekty tak, aby bolo jasné, že organizácia úloh a času je perfektonou kombináciou samostatného vykonávania úloh a efektívnej delegácie.

Payout s.r.o. je medzinárodnou platobnou bránou s rozširujúcim sa portfóliom produktov pre svojich klientov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Payout s.r.o.
Juraja Slottu 2718/4
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbora Dubeňová
E-mail: poslať životopis
ID: 3760621   Dátum zverejnenia: 11.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   brutto mzda, variabilná zložka, prémie