Chief of Staff, výkonná asistentka spoločnosti

Payout a. s.

Miesto práce
Juraja Slottu, Žilina
Termín nástupu
1.11.2019
900 - 1 300 EUR/mesiacbrutto mzda, variabilná zložka, prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chief of staff je pravá ruka CEO, generálneho riaditeľa spoločnosti. Zariadi všetko, čo je potrebné: riadenie projektov a zdrojov, strategické rozhodnutia, jednania s partnermi ale aj príprava ciest, leteniek, hotelov alebo uvarenie dobrej kávy.

- Výrazná možnosť profesijného aj osobnostného rastu
- Práca s najvyšším vedením spoločnosti, prístup k všetkým rozhodnutiam a dianiu v spoločnosti
- Flexibilný pracovný čas
- Pravidelné školenia, firemná knižnica, konferencie
- Posilňovňa, workout zóna, meditácie
- Pravidelné firemné akcie
- Káva a nápoje zdarma
- Príjemný kolektív
- Ďalšie benefity špecifikované na osobnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Personalistika - Základy
Pokladňa - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Rýchlo sa učiť: uchádzačka (prip.uchádzač) sa musí vedieť veľmi rýchlo zorientovať v problematike, pýtať sa správne otázky a identifikovať podstatné informácie.

Mať procesné myslenie: každé riešenie pozostáva z určitých krokov, každá činnosť je súčasťou procesu a chief of staff ich chápe, mení existujúce alebo vytvára nové.

Dokáže analyzovať: uchádzač musí vedieť pracovať s číslami, pochopiť, zvalidovať, vysvetliť, obhájiť: plány, časy, organizácia projektov.

Slovne a písomne sa vyjadrovať na vysokej úrovni: krátke texty, obsahujúce potrebné informácie, podané formálne elegantni, písaným textom aj prejavom reprezentujúcim spoločnosť alebo členov vedenia.

Excelentne plánovať a riadiť seba a projekty tak, aby bolo jasné, že organizácia úloh a času je perfektonou kombináciou samostatného vykonávania úloh a efektívnej delegácie.

Sme Payout, licencovaný fintech vypĺňajúci dieru na medzinárodnom finančnom trhu. Ako prvá platobná inštitúcia na Slovensku poskytujeme služby otvoreného bankovníctva. Naším cieľom je splniť aj tie najnáročnejšie požiadavky klientov v oblasti e-commerce. Nájdeš tu ľudí, ktorí spolupracujú na spoločnej vízii platobných riešení budúcnosti. Vytvoríme Ti v tíme čo najlepšie podmienky na odborný, aj osobnostný rast, ponúkneme Ti veľký priestor na kreativitu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3760621  Dátum zverejnenia: 11.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 300 EUR/mesiacbrutto mzda, variabilná zložka, prémie