React.js Developer

Payout, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracuješ pravidelne s Node.js a React.js a hľadáš novú príležitosť posunúť sa vyššie?

Potom určite čítaj ďalej - možno hľadáme práve teba.

KTO SME A HLAVNE S AKÝMI TECHNOLÓGIAMI PRACUJEME?

Toto je zoznam technológii čo používame, nie čo chceme aby si vedel. Nehľadáme 20 ročného programátora s 10 ročnou praxou, hľadáme človeka do tímu, ktorý pracuje aspoň 2 roky s technológiami ako my a chce sa učiť.

FRONTEND
React, Redux, Redux-Saga

BACKEND
TypeScript, Sequelize, Express

PRÁCA S DÁTAMI
Mysql, PostgreSQL, jupyter-notebook

ĎALŠIE VECI ČO NÁS BAVIA A POUŽÍVAME
Docker, Kubernetes, Cordova, Kibana, Logstash, Prometheus, Grafana, cAdvisor, Traefik, Nginx, Tectonic a iné.

AKO SI UDRŽUJEME PORIADOK
GitHub, Notion, Trello, CircleCI, Logstash

NAŠIEL SI SA V NIEČOM?
Hľadáme junior až middle skúseného človeka (ak sa nájde motivovaný senior tiež sa nebránime), ktorý má základ aspoň v jednej z vyššie uvedených techonológii alebo jazykov. Čo sa týka práce vyždaujeme nasledujúce:

EARLY DEVELOPMENT AND AGILE APPROACH
Hľadáme človeka sústredeného na delivery a zmysluplné ukončovanie úloh. Nemáme radi rozrobené úlohy dokončené na 80-90%. Snažíme sa pri vývoji o rýchle prototypy a minimum viable products.

PREKVAP NÁS
Naozaj vynikáš v niečom? Alebo naopak máš dojem, že nie si ešte taký skúsený a v ničom nevynikáš? Podeľ sa s nami o tom. Hľadáme ľudí ktorí sa u nás naučia, no aj takých čo nás niečo môžu naučiť.

MÁŠ DOVOLENÉ ČAROVAŤ
Rád presviedčaš ľudí, že veci sa dajú robiť lepšie, efektívnejšie alebo rýchlejšie? Všetci to poznáme keď rutina a zvyk smerujú k stagnácii alebo keď všetci tvrdia, že sa niečo nedá. U nás máš dovolené čarovať a dokázať nám, že to ide aj lepšie.

NIE SME ŽIADNA KORPORÁCIA
Pracujeme blízko centra Žiliny, v rodinnom dome so záhradou. Snažíme sa vytvárať maximálne priateľské a príjemné prostredie pre prácu.

Radi ťa spoznáme!

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1300-4000 v závislosti na skúsenostiach

Teambuildingy
Občerstvenie
Posilňovňa
Nápoje
Homeoffice
Knihovňa

Informácie o výberovom konaní

Pozícia je obsadzovaná pre partnerskú spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Payout s.r.o. je medzinárodnou platobnou bránou s rozširujúcim sa portfóliom produktov pre svojich klientov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Payout s.r.o.
Juraja Slottu 2718/4
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Rudolf Glasnák
E-mail: poslať životopis
ID: 3614712   Dátum zverejnenia: 13.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1300-4000 v závislosti na skúsenostiach