Android developer Junior/Senior/tester

Payout, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vývoj, zlepšovanie a programovanie mobilných aplikácií, informačných systémov a riešení pre naše projekty.

Radi by sme do tímu prijali šikovného člena, ktorý sa chce neustále zlepšovať vo svojej práci, ktorá by ho mala v prvom rade napĺňať.

Vieš pracovať s Java, Kotlin, ReactiveX (RxJava, RxKotlin)?

Prípadne máš skúsenosti s Unidirectional Data Flow, ReactiveX, Redux, Functional Reactive Programming, MVC,MVP, MVVM, MVI, Firebase

Radi ťa v takom prípade spoznáme. Určite nám o sebe daj vedieť, obsadzujeme aj novovznikajúce pozície.

Otvorení sme aj mladým juniorom, ktorí pri nás chcu rásť a posúvať svoje možnosti a kariéru.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

850-3000 brutto v závislosti od skúseností uchádzača

- Uvoľnená pracovná atmosféra
- Flexibilný pracovný čas
- Práca s najnovšími technológiami
- Občerstvenie
- Profesionálny rozvoj
- Firemné akcie
- Príjemný kolektív a zaujímavé projekty

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

13.6.2019 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Proaktivita, chuť vzdelávať sa a posúvať naše projekty vpred.

Payout s.r.o. je medzinárodnou platobnou bránou s rozširujúcim sa portfóliom produktov pre svojich klientov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Payout s.r.o.
Juraja Slottu 2718/4
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Rudolf Glasnák
E-mail: poslať životopis
ID: 3593244   Dátum zverejnenia: 13.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   850-3000 brutto v závislosti od skúseností uchádzača