Právnik - junior

Payout a. s.

Miesto práce
Juraja Slottu, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.08.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjmeme do flexibilného pracovného pomeru právneho zástupcu pre oblasť AML – junior

Uchádzač musí mať znalosť zákona: Zákon č. 297/2008 Z. z. o ochrane pred legalizáciou príjmov z trestnej činnosti a o ochrane pred financovaním terorizmu a o zmene a doplnení niektorých zákonov

Náplň práce zamestnanca:
-Priebežne aktualizovať program spoločnosti a ďalších potrebných predpisov a postupov pre oblasť AML (anti money laundering).
-Plniť riadiace a kontrolne úlohy v spoločnosti za oblasť AML.
-Schopnosť komunikovať, spolupracovať a priebežne udržiavať kontakty s FSJ (finančná spravodajská jednotka) a včasné ohlasovanie NOO (neobvyklá obchodná operácia)
-Schopnosť analyticky zhodnotiť NOO a poradiť zamestnancom v súvislosti s realizovanými transakciami.
-Schopnosť posudzovať interné reporty zamestnancov o NOO a posúdiť, ktoré s nich budú adresované ako externý report FSJ.
-Pravidelná účasť na školeniach AML raz ročne, a rovnako aj schopnosť podávať školenia zamestnancom spoločnosti pri nástupe do zamestnania a vždy, kde sa zmenia alebo novelizujú pravidla AML.

- Flexibilný pracovný čas
- Pravidelné školenia
- Posilňovňa
- Pravidelné firemné akcie
- Káva a nápoje zdarma
- príjemný kolektív
- Ďalšie benefity špecifikované na osobnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo/financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovedný prístup k práci
- chuť napredovať
- tímový hráč

Sme Payout, licencovaný fintech vypĺňajúci dieru na medzinárodnom finančnom trhu. Ako prvá platobná inštitúcia na Slovensku poskytujeme služby otvoreného bankovníctva. Naším cieľom je splniť aj tie najnáročnejšie požiadavky klientov v oblasti e-commerce. Nájdeš tu ľudí, ktorí spolupracujú na spoločnej vízii platobných riešení budúcnosti. Vytvoríme Ti v tíme čo najlepšie podmienky na odborný, aj osobnostný rast, ponúkneme Ti veľký priestor na kreativitu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3463431  Dátum zverejnenia: 3.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000