Logo PAY s.r.o.

Staň sa majiteľom svojho biznisu. Nová značka, nový začiatok.

PAY s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Čím skôr
5 000 EUR/mesiac+ pri dosahovaní tržieb podľa plánu poprípade nad plán sa na fixnú odmenu viažu i provízie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miluješ retail, už si toho skúsil viac, miluješ, keď odchádza zákazník spokojný?

Sníval si niekedy o vlastnom obchode, kde by si sa staral o vlastných zamestnancov, no nemáš na to vstupný kapitál?

Máš vášeň pre krásu a jedinečnosť?

Chceš byť prvý na slovenskom trhu a pridať sa k medzinárodnej značke a začať podnikať so šperkami, ktoré sú viac než len ozdobou – sú to šperky, ktoré rozprávajú príbeh?

Táto príležitosť si nevyžaduje žiadne vaše vstupné investície – tie nechajte na nás.

Hľadáme:

  • BIZNIS PARTNERA, s vlastným IČO. Ak ste v minulosti viedli obchodnú prevádzku a ľudí, je to skvelý základ na to, aby ste boli na tejto pozícii úspešný.
  • Okrem pro zákazníckeho talentu by ste mali vedieť ešte jednu a to veľmi dôležitú vec. Premeniť návštevníkov na platiacich zákazníkov, ktorí sa k vám s radosťou vracajú. A ak dokážete vytvoriť pre svojich zákazníkov nezabudnuteľný zážitok z nakupovania, verte, že budete úspešný.

Hľadáme Biznis partnera, ktorý má:

  • Podnikateľského ducha s plnou mierou samostatnosti za prevádzku a jej výsledky
  • Lojálneho človeka
  • Ukážkový pro zákaznícky servis
  • Lásku k práci a angažovanosť, ktorá je viditeľná v každom aspekte vašej práce

Zaujalo? Ste pripravený stať sa majiteľom svojho biznisu a chcete vedieť viac?
Pošlite nám svoj životopis a odpovedz nám na túto otázku:
Aký je tvoj naozajstný a úprimný dôvod mať svoj biznis?

Tešíme sa na spoločné budovanie úspešnej značky na slovenskom trhu spolu s vami.

Na čo sa môžeš tešiť z našej strany?

100% tná podpora zo strany vedenia, od A-Z. Atraktívne odmeňovanie: Ceníme si našich partnerov, a preto sa zaväzujeme k férovému, transparentnému a motivujúcemu finančnému ohodnoteniu.

My vám zveríme hotovú a nachystanú predajňu, dáme vám naše know-how a finančnú podporu. Finančná podpora ti bude slúžiť k tomu, aby si mohol mať v time 2 vlastných zamestnancov, ktorých ti v úvode pomôžeme nájsť tiež. Z tejto podpory ostane aj na tvoju odmenu a bude len na tebe, ako si budeš hospodáriť.

  • Exkluzivita: budete tvárou novej značky šperkov, ktorémajú svoj jedinečný príbeh
  • Podpora na každom kroku: od zaškolenia, cez marketingové materiály, až po neustálu podporu centrály
  • Flexibilita: Riaďte svoj čas a obchodné aktivity tak, ako vám vyhovuje
  • Rast a rozvoj: Spravíme z Teba úspešného podnikateľa
  • Odmeny za výsledky: Vaše úsilie odmeníme atraktívnymi províziami

Výška mesačnej finančnej podpory: od 5000 Eur + pri dosahovaní tržieb podľa plánu poprípade nad plán sa na fixnú odmenu viažu i provízie.

Každému uchádzačovi venujeme čas aj energiu – minimálne si dôkladne čítame, čo posielate ako reakciu na tento inzerát. Ak nám niečo nebude jasné, tak voláme a vylaďujeme nedorozumenia. Ak máme pocit, že nie ste vhodný kandidát, slušne Vám to napíšeme. Ak máme pocit, že by ste to mohli byť práve Vy, tak voláme, píšeme a skúšame dohodnúť stretnutie s Vami.
Výberový proces bude minimálne 2-kolový. Prvé stretnutie sa uskutoční s nami (Personálna agentúra). Druhé a prípadné ďalšie kolo je už priamo u nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Predaj, Zákaznícky Servis, Prevádzkový manažment

Prax na pozícii/v oblasti

Manažér/Riaditeľ prevádzky

Počet rokov praxe

3

Sme personálka. Založená na dlhoročných skúsenostiach z oblasti personalistiky. Nie sme obyčajní. Sme iní. Dávame si záležať a robíme to srdcom a usilujeme sa dosiahnuť perfect match - dokonalé spojenie, z ktorého majú radosť obidve strany.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Szaraz
E-mail: poslať životopis
ID: 4813581  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5 000 EUR/mesiac