Obchodný manažér pre stavebný priemysel

PAY s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiackonečná výška mzdy záleží na vzájomnej dohode a tiež na tom, ako budeš šikovný prinášať nový biznis. Odmeníme Ťa férovo a za vopred dohodnutých podmienok.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme?

Pre významnú americkú spoločnosť so zameraním na stavebníctvo v obore striech a zateplenia budov hľadáme kolegu s dobrými obchodnými a vyjednávacími zručnosťami, ktorý má guráž a chuť prevziať si riadenie obchodných aktivít na Slovensku.

​Hľadáme: SAMOSTATNÉHO a SPOĽAHLIVÉHO obchodníka s výbornými komunikačnými a argumentačnými schopnosťami, ideálne so skúsenosťami v predaji stavebných materiálov ako je fasádny materiál, izolačné materiály (napr. systém ETICS) alebo predaj náradia v oblasti striech.

​Takého, ktorý sa nebojí robiť prezentácie priamo na stavbe koncovým zákazníkom a následne všetko predávať cez distribútorov.

Ak si schopný pracovať samostatne a prevziať si zodpovednosť za dosiahnutý predaj, máš pracovné nasadenie a orientáciu na výsledok, si ten, koho hľadáme.

Zároveň si pripravený cestovať po celom Slovensku. Najviac sa toho deje pozdĺž diaľnice D1- od BA po ZA, preto je ideálne, ak bývaš niekde v tomto regióne.

Prečo spolupracovať práve s nami?

Naše stroje sú mercedesy, všetko ostatné sú Dácie.

Máme silné zázemie a ponúkame širokú škálu špičkových produktov a technológií- od zatepľovacích materiálov až po špecializované stroje.

Budeš mať možnosť pracovať s veľkými klientmi ako Baumit, Caparol, Weber a ďalšími.

Aj keď sme menší tím (je nás 10 v CZ- zákaznícky servis, KAM, management), ponúkame maximálnu podporu nielen pri prvých dňoch adaptácie a fajn priateľskú atmosféru.

Plánovanie a organizácia práce bude maximálne v Tvojich rukách a nik Ti do toho nebude „kecať.“

Za Tvoju prácu Ti dáme motivačnú odmenu, ktorej celkovú výšku máš plne vo svojich rukách.

Čo budeš robiť?

Tvojou hlavnou úlohou bude manažovať obchodné aktivity na Slovensku a to vo dvoch divíziách. Jednou z nich je divízia Bravoll zameraná na zateplenie budov, druhou je predaj nastreľovacej techniky od značiek Paslode a Spit.

To zahŕňa starostlivosť o existujúcich zákazníkov (70% práce) a získavanie nových klientov (30% práce).

Tvojou úlohou bude pravidelná návšteva pobočiek distribútorov, udržiavanie kontaktu s predajcami a komunikácia s realizačnými firmami.

Okrem toho budeš poskytovať technické poradenstvo priamo na stavbách a odporúčať vhodné produkty.

Taktiež budeš vykonávať výťažné skúšky tanierových hmoždiniek (kotiev) a zostavovať pravidelné reporty pre investorov.

Súčasťou bude aj Tvoja účasť na výstavách a prezentačných akciách.

Čo ponúkame a na čo sa môžeš tešiť:

Zaujímavú a stabilnú prácu v perspektívnej zahraničnej firme.

Motivujúce finančné ohodnotenie, ktoré zahŕňa fixnú mzdu a kvartálny bonus za dosiahnuté výsledky.

Každoročné inflačné navýšenie mzdy.

Štandardné vybavenie, vrátane počítača, telefónu a služobného vozidla vrátane využitia služobného auta aj na súkromné účely.

Každému uchádzačovi venujeme čas aj energiu – minimálne si dôkladne čítame, čo posielate ako reakciu na tento inzerát. Ak nám niečo nebude jasné, tak voláme a vylaďujeme nedorozumenia. Ak máme pocit, že nie ste vhodný kandidát, slušne Vám to napíšeme. Ak máme pocit, že by ste to mohli byť práve Vy, tak voláme, píšeme a skúšame dohodnúť stretnutie s Vami.

Výberový proces bude minimálne 2-kolový. Prvé stretnutie sa uskutoční s nami (Personálna agentúra). Druhé a prípadné ďalšie kolo je už priamo u nášho klienta.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Sme personálka. Založená na dlhoročných skúsenostiach z oblasti personalistiky. Nie sme obyčajní. Sme iní. Dávame si záležať a robíme to srdcom a usilujeme sa dosiahnuť perfect match - dokonalé spojenie, z ktorého majú radosť obidve strany.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4788462  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac