Špecialista finančno-obchodných procesov

PAY s.r.o.

Miesto práce
Martin
Termín nástupu
dohodou
1 300 EUR/mesiacmin. nástupná mzda 1300 EUR , v závislostí od skúseností aj viac. Po zaškolení( cca 3 mesiace) navýšenie mzdy. Ku mzde prináležia aj bonusy, ktoré sú naviazané na plnenie individuálnych a celofiremných cieľov. O ich štruktúre Vám radi povieme na osobnom stretnutí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si zdatný v účtovnej oblasti a zároveň máš v sebe obchodného ducha? Tak toto je príležitosť pre Teba. Málokedy sa totiž stáva, že pozícia kumuluje obidve oblasti. Nakoľko ide o menšiu výrobnú spoločnosť (50 zam.), hľadáme niekoho, kto zvládne zastrešiť finančnú oblasť a kontroling , a zároveň čiastočne podporiť procesy v rámci obchodného oddelenia.
Hlavné účtovníctvo beží v inej prevádzke, preto v tvojej kompetencii budú tieto činnosti :

• Analýzy a hodnotenia finančných ukazovateľov a výsledkov za stanovené časové obdobia a ich odchýlok od rozpočtu.
• Spolupráca pri spracovávanie rozpočtov, prognóz
• Analýza aktuálneho stavu cash flow, porovnávanie reálnej situácie s prognózami a plánmi,
• Vedenie príslušnej finančnej a účtovnej evidencie a reportovanie
• Spracovávanie podkladov na zaúčtovanie položiek pri mesačnej a ročnej závierke
• vyhodnocovanie obchodno – finančných výsledkov predaja
• príprava podkladov, participácia na procesoch tvorby plánov

Ak budeš časom smerovať viac do obchodnej oblasti, budeš mať priestor sa v nej posúvať. Keďže sme spoločnosť zameraná na strojársku výrobu, portfólio produktov si vyžaduje aj dávku technickej zdatnosti našich obchodníkov. Podmienkou je tiež znalosť anglického jazyka, prípadne nemčiny.

Čo ponúkame?
Ponúkame prácu pre spoločnosť s dlhoročnou tradíciou v regióne.
K mesačnej mzde ponúkame aj ďalšie bonusy, ktoré sú naviazané na plnenie cieľov- individuálnych a celofiremných. O ich štruktúre Ti radi porozprávame na osobnom stretnutí.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Výroba výkovkov pre aplikácie v automobilovom, železničnom, ložiskovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, priemyselné inžinierstvo, strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Sme personálka. Založená na dlhoročných skúsenostiach z oblasti personalistiky. Nie sme obyčajní. Sme iní. Dávame si záležať a robíme to srdcom a usilujeme sa dosiahnuť perfect match - dokonalé spojenie, z ktorého majú radosť obidve strany.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4784550  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac