Lovec v ríši vplyvu a udávania trendov pre HoReCa - NT kraj

PAY s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Od 1 300 EUR/mesiacplus bonusová zložka (40% zo základnej mzdy vyplácaná každý mesiac), plus 13.plat, ktorý je garantovaný.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme?
Pre známu značku, ktorá má na trhu cveng a pozná ju hádam každý zákazník v HoReCa segmente hľadáme pre celý nitriansky región:

SAMOSTATNÉHO OBCHODNÍKA- HUNTERA, pre ktorého starostlivosť o zákazníka a jeho spokojnosť je na prvom mieste.

Potrebujeme, aby si bol plne zorientovaný v HoReCa oblasti- poznal správanie sa týchto zákazníkov, vnímal ich potreby a bol schopný hľadať príležitosti na ďalší rozvoj spolupráce.

Hľadáme k sebe človeka, ktorý na nikoho nečaká, aby dostával inštrukcie, čo má ako a kedy urobiť – schopnosť samostatne fungovať, je jedna z Tvojich predností.

Hľadáme TÍMOVÉHO hráča, ktorí verí vo vzájomnú spoluprácu. Takého, ktorý u nás ostane na dlho a spolu s nami sa bude tešiť z každého úspechu. Pri neúspechu sa nevzdá a bude hľadať cestu, ako robiť veci inak a lepšie.

Čo budeš robiť?
Budeš loviť nových zákazníkov alebo budeš rozvíjať spoluprácu tam, kde na to bude príležitosť v celom nitrianskom regióne.

K tomu Ti bude slúžiť veľké portfólio našich produktov (od klasických alko/nealko vecí v strednom aj vyššom segmente, cez vína, kávy, pivo a raňajkové a kávové stroje).

Ku každej kategórii máme špecialistov, s ktorými budeš pravidelne pripravovať ochutnávky, či prezentácie a ukážky u zákazníka.

V portfóliu budeš mať okolo 100- 150 zákazníkov. Veľa z nich funguje na distribučnom modeli.

Robíme riešenia na mieru a ak nám dáva zmysel urobiť 10 poriadnych obratov u zákazníka ako 100 malých, tak volíme tu prvú cestu.

Pracovať budeš 5 dní v teréne. Bude len na Tebe, koľko návštev denne urobíš (nemáme to v KPI). Utorky mávame operatívne meetingy, kde si vymieňame potrebné informácie.

Svoje návštevy si budeš zapisovať denne v aplikácii Jachym a raz mesačne budeš odovzdávať cesťáky.

V tíme budeš mať zhruba 13 kolegov (obchodníci, hunteri, KAM). Tvojim šéfom bude Obchodný riaditeľ.

Fajn kolegov, pohodového šéfa a hlavne stabilné prostredie.
Možnosť vzdelávať sa, ochutnávať naše výrobky, zažívať smiech pri našich firemných akciách a veľa ďalšieho.

Ak ste sa rozhodli reagovať na túto ponuku - ceníme si to a ďakujeme. Nevieme v tomto momente, koľko žiadostí príde, ale snažíme sa dať spätnú informáciu každému, kto poslal životopis.
Vaše životopisy si pozorne prečítame. Tým, ktorí budú pre nášho klienta zaujímaví, zavoláme a pozveme ich na stretnutie k nám na osobný pohovor alebo si dohodneme s Vami online. To je prvé kolo. Ak v ňom budete úspešný, druhé kolo je priamo u nášho klienta.
Kandidáti, ktorí nebudú vybraní na osobné stretnutie, budú písomne informovaní. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na informácie O VÁS OD VÁS.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

výnimočná spoločnosť, ktorá udáva trendy vo svete FMCG a ponúka komplexné služby svojim zákazníkom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, Gastro, HoReCa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod, HoReCa, Gastro

Počet rokov praxe

3

Sme personálka. Založená na dlhoročných skúsenostiach z oblasti personalistiky. Nie sme obyčajní. Sme iní. Dávame si záležať a robíme to srdcom a usilujeme sa dosiahnuť perfect match - dokonalé spojenie, z ktorého majú radosť obidve strany.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4772316  Dátum zverejnenia: 28.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac