Šikovný Manažér predaja s technickým myslením – v čistom a voňavom odvetví Práčovníctva

PAY s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
1 200 EUR/mesiacOd 1200 Eur brutto plus bonusy za plnenie mesačného plánu, bonusu za plnenie kvartálneho plánu ... V priemere si vieš zarobiť 2500 Eur a viac.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme?

Pre nášho klienta, so sídlom v Žiline, ktorý má klientov po celom Slovensku, hľadáme skúseného človeka s manažérskymi i technickými skúsenosťami v oblasti obchodu a v odvetví práčovníctva.

Hľadáme flexibilného a tým myslíme naozaj flexibilného človeka (do koča i do voza), ktorý má skúsenosti s predajom alebo pôsobil priamo na pozícii obchodného zástupcu minimálne 2-3 roky a má technické myslenie.

Tvojim aktívom je, ak je oblasť plánovania, organizácie, chémie a obchodu, tvoja šálka kávy :)Ak si pracoval na obchodníckej pozícii v inom odvetví, si stále v hre a pokračuj v čítaní.

Keďže je to práca v oblasti práčovníctva, potrebujeme, aby si pracoval čisto, hladko a s ľahkosťou :). Poznáš to, niekedy sú dni, kedy sa nie úplne darí a vtedy je potrebné, aby si našiel v sebe dôvod pokračovať.

Skrátka, si samo-motivačný typ človeka. Dynamika, pro aktivita a zákaznícky prístup sú v tvojej DNA. O tom, že na nikoho nečakáš, aby ti dal ďalšie inštrukcie, ale konáš sám, asi ani netreba rozprávať.

Ideálnu lokalitu tvojho bydliska nemáme striktne stanovenú. Cestovať sa bude po celom Slovensku. Do Žiliny nebudeš musieť cestovať každý deň, ale vieme sa dohodnúť na intervale raz za týždeň, aby sme si vymenili potrebné informácie.

Čo budeš robiť?

Tvojou hlavnou úlohou bude starostlivosť o existujúcich zákazníkov. Tvoj pracovný týždeň je dynamický. Oboznámiš sa s portfóliom našich súčasných klientov. Tvoje výsledky budú merané podľa tržieb. Budeš mať svoj mesačný cieľ, ktorý potrebuješ dosiahnuť.

Je celkom dôležité, aby si mal/a predstavu, kto sú tvoji potencionálni zákazníci. Skrátka aby si vedel/a kde máš koho osloviť.

Súčasťou práce bude zazmluvniť predaj, riešiť prípadné financovanie pre klienta. Od momentu, kedy príde objednávka, nastupuje náš/tvoj technický servis a začneš dohadovať montáže. Naplánuješ zapojenie i spojazdnenie zariadení. Zabezpečuješ záručný i pozáručný servis.

Kto je ideálny kandidát? V prvom rade taký, ktorému sa chce pracovať: Poznáš to: Komu sa nelení, tomu sa zelení. A v druhom rade taký, ktorý má skúsenosti z oblasti: chémie, obchodu, hygieny ... Takže máš skúsenosti ako chemik, obchodník, technik, hygienik, laborant, alebo si bývalý/á prevádzkar práčovne.

Ako vidíš, nie je to čisto obchodná pozícia, ale žiada si to aj veľa technického uvažovania a plánovania. Dopyty často chodia samé – zameriavame sa na verejný, ale už aj súkromný sektor. Tvoje plus bude, ak máš skúsenosti s verejným obstarávaním.

Ideálne je, ak máš anglický jazyk na úrovni B2, pretože naši dodávatelia sú v Španielsku i Taliansku a bude potrebné, aby si na začiatok išiel na pár dní na školenie priamo ku nim.
Ak ti napadla otázka, či bude k dispozícii aj nejaké školenie, alebo budeš hodený/á do vody, tak ti hneď aj odpovieme. Adaptácia je zvládnutá veľmi fajn. Cca mesiac sa zoznamuješ s kolegami, prostredím, systémom.

Pripravíš si obchodnú stratégiu, pripravíme ti interné školenie ohľadom smerníc, noriem i produktov, ktoré robí ten najskúsenejší a najkompetentnejší t.j. samotný pán konateľ.
Následne technické zaškolenie, kedy ideš s hlavným technikom do terénu. A potom ideš na dva dni priamo k našim dodávateľom do Španielska i Talianska.

Čo ponúkame?

Práca na trvalý pracovný pomer v zabehnutej firme s tridsať ročnou tradíciou, so stabilnou klientelou. Poskytneme ti nástroje, aby sa ti ľahšie darilo dosiahnuť ciele - auto, telefón, notebook.

Ponúkaný fix je od 1200 Eur brutto + provízie z obratu. Ak si odhodlaný a pracuješ efektívne máš možnosť si priemerne zarobiť cca 2500 Eur a viac.

Ak ťa ponuka zaujala, odpovedz nám na nasledujúce otázky. Odpovedaj spontánne a čo najrýchlejšie. Čo ti prvé napadne. Tešíme sa na zaujímavé odpovede.

1. Čo ťa na predaji a starostlivosti o zákazníkov baví?
2. Čo ti napadne, keď si predstavíš odvetvie práčovníctva?
3. Kto by mohol byť ideálny klient v tomto odvetví?

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Firma, ktorá vznikla v roku 1992 a na slovenský trh priniesla širokú škálu kuchynskej techniky a rôznych doplnkov pre prevádzku profesionálnych gastronomických zariadení. Špecializovali sa prevažne na servis a montáž veľkokuchynských zariadení. Od roku 2000 má v ponuke kompletný sortiment produktov a služieb potrebných pre zabezpečenie gastro prevádzok a priemyselných práčovní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

obchodný zástupca, technik

Počet rokov praxe

2

Sme personálka. Založená na dlhoročných skúsenostiach z oblasti personalistiky. Nie sme obyčajní. Sme iní. Dávame si záležať a robíme to srdcom a usilujeme sa dosiahnuť perfect match - dokonalé spojenie, z ktorého majú radosť obidve strany.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4436158  Dátum zverejnenia: 30.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac