Milovník zvierat s titulom alias Veterinárny lekár

PAY s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
Čím skôr
1 000 EUR/mesiacOd 1000 Eur a VIAC, záleží od tvojich skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme?

Hneď úplne na začiatku chceme spomenúť, že i keď nie si veterinárny lekár, alebo lekárka, ale vo svojej rodine a blízkom okolí máš známych z tohto fachu, pošli tieto info medzi nich :). Zvýšiš tak šance, že do tímu veterinárnej nemocnice sa pridá ten správny človek.

A teraz koho hľadáme. Pre nášho klienta - veterinárnu nemocnicu v Žiline, hľadáme milovníka a záchrancu zvierat. Človeka, ktorý zdieľa podobnú filozofiu a vášeň, ako ľudia, ktorí sa naplno denne venujú zvieracím stvoreniam.

Hľadáme motivovaného veterinárneho lekára s možným záujmom o následnú špecializáciu v oblasti veterinárnej onkológie a internej medicíny. Pozícia nie je úplne vhodná pre absolventa. Ale ak aj si absolvent s veľkou dávkou guráže, ozvi sa nám. Nikdy nevieš, kde nás rozhovor zavedie.

Človek na tomto mieste musí mať:

• Tímového ducha
• Príjemné vystupovanie s klientami
• Kladný vzťah ku zvieratám
• Znalosť anglického jazyka na komunikačnej úrovni
• Ochotu vykonávať nočné pohotovosti
• Ochotu pracovať 1 víkend zo 4.

Čo ti ponúkame?

Záleží nám, aby si sa u nás cítil/-a čo najlepšie, usilujeme sa o príjemnú firemnú kultúru. Zdravé pracovné vzťahy, nájdeš u nás vysoké pracovné nasadenie, ale aj humor.
Dobré meno u našich zákazníkov.
Priestor na realizáciu a rast.

Tvoja mzda bude od 1000€/ brutto a viac – záleží od tvojich skúseností a odhodlania+ pohotovostné príplatky

• Druh pracovného pomeru: mandátna zmluva
• Maximálna podpora v profesionálnom rozvoji a ďalšej špecializácie
• Možnosť sebarealizácie a kariérneho rastu
• Spolupráca a konzultácie prípadov s európsky uznávanými špecialistami a
certifikovanými lekármi
• Vynikajúce vybavenie (laboratórne analyzátory krvi, RTG, USG, CT, Endoskop, CO2
laserový skalpel – jediný v SR, laminárny box)
• Benefity pri starostlivosti o vlastné zvieratá

Ak si sa dočítal/-a až sem a máš záujem reagovať, je ešte potrebné poslať okrem tvojho životopisu aj odpoveď na nasledovné otázky:

Čím budeš úspešný /á práve TY na tejto pozícii?
Čo ťa motivuje pri práci aj v ťažkých obdobiach, keď sa ti nedarí?
Keď si si vyberal/a svoje smerovanie – akou cestou v rámci školy pôjdeš - prečo si si vybral/a práve odvetvie veterinárstva?

Tešíme sa na teba, tvoje CV a tvoje odpovede.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veterinárne lekárstvo

Veterinárnu nemocnicu od základov vybudovali veterinárni lekári, ktorí získali bohaté skúsenosti na desiatkach svetových aj domácich pracoviskách a univerzitách. Prví zákazníci prekročili jej prah v roku 2014.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Veterinárna oblasť

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

veterinárny lekár

Počet rokov praxe

2

Sme personálka. Založená na dlhoročných skúsenostiach z oblasti personalistiky. Nie sme obyčajní. Sme iní. Dávame si záležať a robíme to srdcom a usilujeme sa dosiahnuť perfect match - dokonalé spojenie, z ktorého majú radosť obidve strany.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4419084  Dátum zverejnenia: 7.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac