Technik údržby

PAY s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ASAP
950 EUR/mesiaczákladná mzda sa bude odvíjať od skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho technického tímu hľadáme nových ľudí na pozíciu technik údržby. Sme otvorení kanidátom s menšou praxou, ktorí budú motivovaní, budú mať chuť sa učiť nové veci, zanietení pre údržbu, budú mať technické myslenie, nebudú mať problém pochopiť o čom je daná údržba. Rovnako veľmi radi privítame aj kandidátov s praxou. Mzda sa bude odvíjať od skúsenosti kandidáta.

Tvojou hlavnou úlohou bude zabezpečiť plynulý chod všetkých hydraulických a pneumatických zariadení spoločnosti. To znamená, že budeš mať na starosti:

- Preventívne prehliadky na hydraulických a pneumatických zariadeniach podľa plánov preventívnej a operatívnej údržby.
- Odstraňovanie vzniknutých závad a vedenie záznamov v rámci internej dokumentácie
- Vykonávanie konštrukčných zmien a úpravy strojov, nástrojov a prípravkov podľa zadania technického oddelenia
- V spolupráci s vedúcim údržby bude zabezpečovať odstráňovanie havarijných stavov
- Všetky pracovné činnosti sa vykonávajú v súlade s dodržiavaním technologických postupov a predpisov bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci

Základná mzda + dochádzkový bonus+variabilná zložka mzdy
Doplnkové dôchodkové sporenie
Stravné lístky v hodnote 4,- eur

Zaslaním životopisu vyjadrujete "Súhlas" so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorý pôsobí ako subdodávateľ pre výrobu plastových komponentov v rôznych odvetviach. Spoločnosť veľmi úzko spolupracuje so zákazníkmi v oblasti svetelnej technológie, zdravotníckeho a elektrotechnického priemyslu.

Vhodný uchádzač bude zamestnacom firmy a nie personálnej agentúry.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Technické myslenie, mechanická zručnosť, snaha riešiť problémy, skúsenosť s pneumatikou a hydraulikou, orientácia v údržbe.

Sme personálka. Založená na dlhoročných skúsenostiach z oblasti personalistiky. Nie sme obyčajní. Sme iní. Dávame si záležať a robíme to srdcom a usilujeme sa dosiahnuť perfect match - dokonalé spojenie, z ktorého majú radosť obidve strany.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4070672  Dátum zverejnenia: 7.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac