HR- Hľadač pokladov

PAY s.r.o.

Miesto práce
Námestovo
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiacKonečná výška mzdy sa bude odvíjať od skúseností kandidáta. Okrem toho ponúkame k mesačnej mzde 10% variabilnú zložku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho zahraničného klienta na Orave, ktorého výrobný proces je zameraný na laserové i robotické zváranie a medzi ich zákazníkov sa radia popredné automobilové spoločnosti svetového trhu hľadáme:

Skúsenú / skúseného personalistku/personalistu, ktorú baví mravenčia práca náborovania nových ľudí. Táto práca bude tvoriť zo začiatku značnú časť Tvojej agendy. Okrem toho Ťa zapojíme aj do ostatnej personálnej administratívy, ako je napríklad starostlivosť o adaptáciu nových zamestnancov. Celá HR admin agenda bude v Tvojej zodpovednosti . Ostatné bude na Tebe, čoho sa neskôr chytíš a čo Ti bude blízke. Rozhodne Ti ponúkame priestor , kde využiješ svoje znalosti a skúsenosti z oblasti HR.

Chceme k nám ľudsky príjemnú osobnosť s pozitívnym postojom k životu i ľudom okolo seba. Dnes náš tím tvoria 4 ľudia na oddelení HR. Každý z nás má svoju agendu, o ktorú sa stará.
Hľadáme trpezlivú osobu, ktorá je ochotná pomôcť a poradiť. Samostatne fungujúcu so zodpovedným prístupom k práci. Tímového hráča. Operatívca, ktorý sa nezľakne veľkého množstva práce.
Anglický jazyk je potrebný na úrovni B1-B2 a využiješ ho hlavne pri nábore nových kolegov, pri ktorých bude potrebné overovať ich znalosť angličtiny, ale aj s našou materskou spoločnosťou v zahraničí.

Stabilitu a silné zázemie, kde sa budeš môcť realizovať a rásť.
3.pilier a ak budeš potrebovať, tak aj 2 platené dni na zotavenie sa pri chorobe, tzv. „sick dni“.
Príjemný kolektív.

Každému uchádzačovi venujeme čas aj energiu – minimálne si dôkladne čítame, čo posielate ako reakciu na tento inzerát. Ak nám niečo nebude jasné, tak voláme a vylaďujeme neporozumenia. Ak máme pocit, že nie ste vhodný kandidát, slušne Vám to napíšeme. Ak máme pocit, že by ste to mohli byť práve Vy, tak voláme, píšeme a skúšame dohodnúť stretnutie s Vami.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Zahraničná výrobná spoločnosť na Orave, zameraná na laserové i robotické zváranie. Medzi ich zákazníkov sa radia popredné automobilové spoločnosti svetového trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

administratíva, ľudské zdroje a personalistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

nábory, personalistika

Počet rokov praxe

3

Sme personálka. Založená na dlhoročných skúsenostiach z oblasti personalistiky. Nie sme obyčajní. Sme iní. Dávame si záležať a robíme to srdcom a usilujeme sa dosiahnuť perfect match - dokonalé spojenie, z ktorého majú radosť obidve strany.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4054157  Dátum zverejnenia: 30.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac