Obchodník pre technicky a projektovo orientovaný biznis- CZ

PAY s.r.o.

Liberecký kraj, Ústecký kraj, Stredočeský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
40 000 - 100 000 Kč/mesiac+ variabilná zložka mzdy. Výška variabilnej zložky mzdy nemá hornú hranicu a jej výška sa odvíja od zrealizovaných projektov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme?
Hľadáme šikovného obchodníka, ktorý bude mať na starosti zákazníkov najmä v regióne Liberecko, Mladá Boleslav, severne od Prahy, Ústecko a vyťaží maximum z potenciálu, ktorý tento trh ponúka.

Hľadáme spoluhráča, ktorý vie uchopiť projektový obchod správnym spôsobom - vyhľadá potenciál, navrhne riešenia a vyjedná so zákazníkom obchodnú zmluvu (Custom made solutions).

Preto hľadáme „finišéra“, ktorý potiahne proces predaja od návrhu až po uzavretie zmluvy. Stratéga, ktorý vie navrhnúť a implementovať biznis plán.

Dostaneš portfólio klientov, ktorých budeš rozvíjať a zároveň si budeš všímať nové skladové priestory, ktoré sú potenciálom pre náš biznis. Mesačne navštíviš 30-40 zákazníkov.

Základom je konzultácia a následné riešenie priamo šité na mieru podľa daných potrieb klienta (Custom made solutions ), samotný predaj je až finálna čerešnička na torte .

Je preto veľmi dôležité, aby si bol technicky zdatný, vedel čítať technické výkresy, či dokonca ich aj navrhnúť, pretože ide o oblasť skladových riešení (regály, konzoly, polo a plne automatizované systémy) a mal už s B2B predajom nejakú skúsenosť.

Chceme niekoho, kto má" ťah na bránku" , technické myslenie a obchodnú zručnosť – a toto vie skĺbiť za účelom hľadania spôsobov ako získať klienta - vedieť využiť potenciál produktov, ktoré ponúkame. Niekoho, kto má drive, CAN DO postoj a je férový voči sebe , aj voči ostatným.

Budeš v úzkom kontakte s vedením spoločnosti, s ktorým budeš komunikovať v anglickom jazyku (angličtina je MUST). Angličtinu využiješ aj pri školeniach v zahraničí, ktoré ti budeme pravidelne poskytovať.
V tíme za Čechy budeš mať 2 spoluhráčov.

Budeš mať rozsiahle pole pôsobnosti. Ponúkame Ti pozíciu, pri ktorej môžeš naplno využiť svoj potenciál, obchodného ducha, ale aj strategické a technické myslenie. Priestor na realizáciu vlastných nápadov. Odmeny z predaja nie sú „zastropované“ - je to len na Tebe.
Medzinárodné pracovné prostredie.
Samozrejmosťou sú pracovné prostriedky – mobil, laptop, automobil, ktorý poskytujeme aj na súkromné účely.

Ak ste sa dočítali až sem a spĺňate požiadavky, ktoré budú kladené na túto pozíciu a máte chuť sa uchádzať o toto miesto, okrem svojho životopisu nám pošlite v sprievodnom liste prehľad vašich úspešných projektov (vyberte niektoré z nich), popíšte o čo v nich išlo, ako ste ich získali, aká bola vaša rola v danom projekte, koľko času ste potrebovali od akvizície až po samotnú realizáciu projektu. Vzhľadom k projektovému biznisu, ktorý vyžaduje technické zručnosti, je práve tento sprievodný list podmienkou pre zaradenie do užšieho výberu.

Každému uchádzačovi venujeme čas aj energiu – minimálne si dôkladne čítame, čo posielate ako reakciu na tento inzerát. Ak nám niečo nebude jasné, tak voláme a vylaďujeme nedorozumenia. Ak máme pocit, že nie ste vhodný kandidát, slušne Vám to napíšeme. Ak máme pocit, že by ste to mohli byť práve Vy, tak voláme, píšeme a skúšame dohodnúť stretnutie s Vami.
Výberový proces bude minimálne 2-kolový. Prvé stretnutie sa uskutoční s nami (Personálna agentúra). Druhé a prípadné ďalšie kolo je už priamo u nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Sme zahraničná spoločnosť poskytujúca riešenia pre priemyselné skladovanie a regály, ktoré navrhujeme zákazníkom na mieru . Pôsobíme v 19 krajinách, máme 19 distribučných centier a 49 výrobných závodov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer, logistika, schopnosť čítať technickú dokumentáciu.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Sme personálka. Založená na dlhoročných skúsenostiach z oblasti personalistiky. Nie sme obyčajní. Sme iní. Dávame si záležať a robíme to srdcom a usilujeme sa dosiahnuť perfect match - dokonalé spojenie, z ktorého majú radosť obidve strany.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4024670  Dátum zverejnenia: 30.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 40 000 Kč/mesiac