Vedúci výroby

PAY s.r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
1.12.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiacv závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme a čo budeš robiť?

Hľadáme šikovného človeka, ktorého zaujíma výroba a trúfne si uriadiť väčší kolektív.
Človeka samostatného, s logickým uvažovaním, ktorý je organizovaný, vie delegovať a zadeliť jednotlivé úlohy, praktický človek do výroby, žiadna fajnovka.

Veľmi dôležitá bude práve tvoja predchádzajúca skúsenosť a schopnosť riadiť ľudí, preto táto pozícia nie je vhodná pre niekoho, kto nemá toto zažité a vryté pod kožu a netrúfa si na suverénnu komunikáciu s kolektívom.

Hľadáme komunikatívneho človeka nielen smerom k svojim zamestnancom, ale aj k vedeniu a dodávateľom, ktorý sa nebojí vyjadriť svoje názory, je „nohami na zemi“, bude vedieť vzbudiť rešpekt, má dostatok pokory a sebareflexie, ale na druhej strane sa bude vedieť aj zasmiať a motivovať svojich zamestnancov.
Budeš mať na starosti celú našu výrobu na spracovanie plechov (cca 30 - 35 výrobných zamestnancov).

V tvojej kompetencii bude koordinácia výrobných aktivít (máme široké spektrum výrobných činností – CNC rezanie, sekanie, ohýbanie, zváranie, práškové lakovanie a iné) , plánovanie zamestnancov na jednotlivé výrobné operácie, zavádzanie technologických zmien, vyhodnocovanie výkonu či efektívne hospodárenie s rozpočtom.

Budeš niesť zodpovednosť za to, aby sme vyrobili to, čo máme naplánované v požadovanom množstve, čase aj kvalite.

Prostredie je dynamické, niekedy je treba sa prispôsobiť aj „z hodiny na hodinu“, aby sme splnili očakávania zákazníkov.

Premýšľame „ako sa to dá“ a nie „prečo to nejde“.

Sme „lean possitive „ . Ak ťa táto oblasť zaujíma, budeš mať možnosť sa realizovať. Je veľkou výhodou, ak máš skúsenosti v tejto oblasti, budeme sa tešiť na tvoje návrhy, ako a čo môžeme zlepšiť.

Čo ponúkame?

Od nás dostaneš kompetencie a zodpovednosť a do určitej miery samostatné pole pôsobnosti – závisí len na tvojej šikovnosti.
Rýchly schvaľovací proces, môžeš zmysluplne pristupovať k pracovným požiadavkám. Nie sme korporát
Možnosť meniť veci.
Máme skúsených, priateľských kolegov a pozitívnu atmosféru.
Rastieme a nechávame ľudí rásť.

Bolo by fajn, ak budeš reagovať vtedy, ak si si po prečítaní celého inzerátu pomyslel, že hľadáme práve Teba, lebo veľa z toho, čo píšeme, ty už máš.
Nereaguj prosím, ak si si to len očami preletel a posielaš svoj životopis na základe názvu pozície alebo lokality . Šetríš tým čas nám, ale aj sebe.

Pozíciu obsadzujeme pre klienta my ako personálka, preto je nevyhnutné prvé kolo absolvovať s nami. Ďalšie kolo už bude priamo u klienta.

Pracovný pomer bude uzatvorený s klientom, nie s našou personálnou agentúrou.

Tešíme sa na reakcie :-)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozícia je obsadzovaná pre nášho klienta - spoločnosť so slovensko – talianskym kapitálom a dlhoročnou tradíciou.
Vyrábajú . Dodávajú do rôznych druhov priemyslu a rôznym zákazníkom.
Nie sú automotive.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárska technológia

Počet rokov praxe

10

Sme personálka. Založená na dlhoročných skúsenostiach z oblasti personalistiky. Nie sme obyčajní. Sme iní. Dávame si záležať a robíme to srdcom a usilujeme sa dosiahnuť perfect match - dokonalé spojenie, z ktorého majú radosť obidve strany.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3987783  Dátum zverejnenia: 19.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac