Vedúci financovania (Treasury Leader)

PAY s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiacv závislosti od skúseností, + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme?
Do našej výrobno-obchodnej spoločnosti hľadáme spoľahlivého človeka, ktorý myslí dopredu a má skúsenosť v oblasti financovania/treasury, v platobnom styku, prípadne kontrolingu, alebo bankovníctve. Hľadáme tímového hráča s víziou, ktorý má za sebou skúsenosti z výrobnej spoločnosti (must have).
Zvládaš cesty do neznáma? Chceme človeka, ktorý má odvahu meniť veci, má rád zmenu a budovanie „nového“.
Tvojou hlavnou úlohou bude sledovanie stavov na účtoch v bankách, sledovanie úverov, zabezpečenie likvidity nových investícií. Hľadáme samostatného človeka so silnými analytickými schopnosťami a zdatného komunikatóra. Svoje komunikačné schopnosti využiješ v komunikácii v internom prostredí s rôznymi oddeleniami, ďalej v komunikácii s bankami, vládou a inými externými organizáciami.
Budeš taktiež komunikovať s materskou spoločnosť, takže je dôležité, aby si sa vedel dohovoriť po anglicky (úroveň B2 je must have).
Do nášho tímu hľadáme proaktívneho a angažovaného odborníka, ktorý sa stane súčasťou novej etapy spoločnosti. Osobu, ktorá sa vie chopiť príležitosti a využiť svoje skúsenosti, dokáže nájsť slabé miesta a nahradť ich efektívnymi riešeniami.

Čo budeš robiť ?
• Operatívne riadiť, organizovať a koordinovať činnosti na oddelení financovania (treasury), správu pohľadávok a záväzkov
• Zodpovedať za riadenie likvidity podniku vrátane krátkodobých CF plánov s cieľom nevystaviť organizáciu nedostatku finančných prostriedkov
• Riadiť a vykonávať platby, prevody a konverzie
• Riadiť a organizovať prácu jedného špecialistu
• Spolupráca so štátnymi inštitúciami v oblasti financovania (Eurofondy)
• Spolupracovať s bankami na zabezpečenie cudzieho kapitálu a lízingov
• Sledovať stav finančných prostriedkov, úver a medziúvery, splátky, manažovanie odkupov
• Identifikovať riziká z pohľadu financovania pri rozhodovaní o investičných projektoch
• Aktívne spolupracovať s oddelením účtovníctva a kontrolingu pri príprave strednodobých a dlhodobých finančných plánov
• Pripravovať a koordinovať činnosti spojené s oddelením financovania pre potreby interných a externých auditov

Čo ponúkame?
Ponúkame ti príležitosť naučiť sa veľa nového, možnosť byť súčasťou novej etapy našej spoločnosti. Pracovnú pozíciu s pružným pracovným časom, výkonovú odmenu na základe plnenia firemných a individuálnych cieľov, sociálny program a možnosť závodného stravovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Kto sme?
Sme strojárska spoločnosť pôsobiaca v žilinskom regióne.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, financie, bankovníctvo, podnikové financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
SAP - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Sme personálka. Založená na dlhoročných skúsenostiach z oblasti personalistiky. Nie sme obyčajní. Sme iní. Dávame si záležať a robíme to srdcom a usilujeme sa dosiahnuť perfect match - dokonalé spojenie, z ktorého majú radosť obidve strany.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

PAY s.r.o.
Martina Rázusa 23/A
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Klaudia Kubalová, M.Sc.
Tel.: +421948216760
E-mail: poslať životopis
ID: 3869470  Dátum zverejnenia: 12.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac